אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ההסדר עם קמן מתרחק: החברה טרם הגיעה להסכמות עם הבנקים לפריסת חובות

ההסדר עם קמן מתרחק: החברה טרם הגיעה להסכמות עם הבנקים לפריסת חובות

רוני אלרואי הודיע לחברה כי טרם נחתם הסכם בינו לבין הבנק שימממן את מרבית ההזרמה שלו לחברה. בתגובה לכך דחתה החברה את אסיפת בעלי המניות ובעלי האג"ח שזומנו לשבוע הבא

24.01.2012, 09:10 | שהם לוי

קמן אחזקות הנמצאת בשלבי גיבוש הסדר חוב למול בעלי האג"ח שלה הודיעה אמש כי בעל השליטה בחברה, רוני אלרואי, טרם הגיע להבנות עם הבנקים, לקבלת הלוואה של 30 מיליון שקל והזרמת חצי מהסכום לחברה. העיכוב בהבנות של אלרואי מול הבנקים מגיע לאור קושי של החברה להגיע להסכמות עם הבנקים לפריסת החובות הקיימים שלה, מה שמעכב את השלמת הסדר החוב שלה גם מול בעלי האג"ח.

בדו"חות הכספיים של החברה לרבעון השלישי של 2011 הצמידו רואי החשבון של החברה "הערת עסק חי". בהתאם לכך, היה והחברה לא תצליח להגיע להסדר עם התאגידים הבנקאיים, היא תיאלץ לאתר מקורות כספיים נוספים על מנת לעמוד בהתחייבויות הצפויות, בהתאם למועד פירעונן, לתקופה של למעלה מ-6 חודשים.

נכון למועד הדיווח של החברה, הודיע בעל השליטה בה, רוני אלרואי כי טרם נחתם הסכם בינו לבין הבנק המממן (דיסקונט) ולפיכך אין כל ודאות בהזרמה של בעל השליטה. בתוך כך מציינת החברה שאין כל ודאות ביחס ליכולת החברה לעמוד בהתחייבויותיה.

בנוסף, בכוונת החברה לדחות את אסיפת מחזיקי האג"ח מסדרה ג' ואת אסיפת בעלי המניות של החברה שזומנו ל-30 בינואר ו-2 בפברואר 2012, לאישור ההסדר, במספר ימים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות