אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת האנרגיה הסולארית של רם בלינקוב וחיים מר נכנסת לבורסה צילום: יותם פרום

חברת האנרגיה הסולארית של רם בלינקוב וחיים מר נכנסת לבורסה

ח. מר וחברת ההשקעות מירבלין יצקו לתוך השלד הבורסאי צ'יפ.פי.סי את פעילות חברת החוות הסולאריות שבבעלותם - חברת סאן טים. עמוס לסקר, מנכ"ל חברת החשמל לשעבר, מונה לתפקיד היו"ר

24.01.2012, 16:02 | אסף גילעם

חברת האנרגיה הירוקה של רם בלינקוב וחיים מר יוצאת לדרך בורסאית. בלינקוב, ששימש עד לאחרונה כממונה על התקציבים באוצר רכש יחד עם חברת ח. מראת השליטה בשלד הבורסאי צ'יפ.פי.סיתמורת 5.75 מיליון שקל. אל השלד תוכנס פעילותה של חברת החוות הסולאריות הפרטית סאן טים הנשלטת על ידי ח. מר, חברת ההשקעות מירבלין (בבעלות בלינקוב, עמוס לסקר והיזם גוסטבו טרייבר), מאירי אלתרמן וחי תורן המכהנים כמנכ"לים משותפים של סאן טים.

היום (ג') דיווחה החברה כי באסיפה בעלי מניות שהתקיימה ביום שני האחרון, שונה שמה של החברה ל"סאן טים גרופ" ועמוס לסקר מונה לתפקיד יו"ר הדירקטוריון. לסקר כיהן עד לסוף 2010 כמנכ"ל חברת החשמל במשך שלוש שנים כשעזיבתו הפתיעה רבים בחברה. לפני כן כיהן כמנכ"ל קבוצת התעשייה "מד", מנכ"ל חברת הכבלים "גוונים" וכן שימש בתפקיד בכיר בתעשייה האווירית. בנפרד מונה לתפקיד המנכ"ל גוסטבו טרייבר.

קבוצת המשקיעים שרכשו את השליטה בשלד הבורסאי מחזיקים כעת 93.5% מהון החברה – דבר המחייב אותם לדלל את אחזקותיהם לפי דרישות הבורסה. החברה פרסמה כי תבצע הנפקה פרטית של כ-11.71% ממניות החברה לקבוצה של 17 משקיעים. המשקיעים צפויים להזרים לחברה סך מצטבר של כ-3.9 מיליון שקל בהתבסס על שווי חברה של 29.6 מיליון שקל לפני הכסף, כפי שנקבע במו"מ עם המשקיעים. המניות שירכשו המשקיעים יהיו חסומות למכירה לתקופה של כחצי שנה, שלאחריה יתקיימו מגבלות על היקף המכירה היומית שיכלו לבצע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות