אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טים קוק: "אנחנו מרגישים בני מזל שרכשנו את אנוביט" צילום: בלומברג

טים קוק: "אנחנו מרגישים בני מזל שרכשנו את אנוביט"

מנכ"ל אפל התבטא לראשונה בנושא רכישת החברה הישראלית. אתר 9to5Mac דיווח כי ישראלי נוסף הצטרף לצוות הניהולי של אפל בארץ: איתי זלצמן, לשעבר סמנכ"ל הטכנולוגיות של טקסס אינסטרומנטס בישראל. אודי וינשטיין, מנכ"ל אנוביט עד לאחרונה, צפוי לעזוב

25.01.2012, 08:04 | אסף גלעד
מנכ"ל אפל טים קוק התבטא הלילה (ד') לראשונה בנושא רכישת אנוביט הישראלית, חברת שבבי הפלאש מהרצליה פיתוח. "אנחנו לא מאמינים ביצירת חטיבות ותת-יחידות, ולמעשה משמרים את אפל כחברה אחת", אמר קוק כשנשאל על מדיניות ניהול הרכישות. "קבוצת החומרה שלנו מנוהלת על ידי בוב מנספילד, שמשלב כיום את פעילות אנוביט אליו. לאנוביט יש צוות טכני מעולה, ואנחנו מרגישים בני מזל שרכשנו אותם". קוק אמר את הדברים בשיחת ועידה לרגל פרסום הדו"חות הכספיים של אפל.

בעקבות הדברים שאמר מנכ"ל אפל, פרסם הבלוג 9to5Mac פירוט נרחב יותר באשר לאופן בה תשולב אנוביט במסגרת הפעילות של אפל. לפי האתר, מנהלי אנוביט הוכפפו לג'וני סרוג'י, שעבד בעבר באינטל ישראל ומכהן כיום כסגן נשיא בכיר באפל, האחראי על פיתוח שבבים. סרוג'י ידווח לבוב מנספילד, מנהל פיתוח החומרה, שיפקח על האינטגרציה של אנוביט באפל.

9to5Mac חשף גם כי ישראלי נוסף הצטרף לצוות הניהולי של אפל בישראל: איתי זלצמן, לשעבר סמנכ"ל הטכנולוגיות של טקסס אינסטרומנטס בישראל, וכי אודי וינשטיין, ממייסדי אנוביט והמנכ"ל עד לאחרונה, צפוי לעזוב את החברה.

אפל רכשה בתחילת החודש את אנוביט, שפיתחה שבב המייעל את פעילות אחסון הפלאש ומותקן כבר כיום במכשירי אפל השונים. לפי בלומברג, סכום הרכישה עמד על 390 מיליון דולר. המגעים בין החברות נחשפו ב"כלכליסט".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
אל תתרגשו ממכבסת המילים האמריקאית
אותם דברים אמרו מנהלי חברת קודאק כאשר קנו את קריאו. הם דאגו לפטר 500 עובדי יצור כדי להעביר את העבודה לסינים, סגרו את ליף - ועוד פיטורים על הדרך. נכון שקודאק ניסתה לעזור לחלק מהמפוטרים למצוא עבודה - אבל בהצלחה מזערית. ובסופו של יום - קודאק הגישה בשבוע שעבר בקשה לפשיטת רגל. כאשר חברה גדולה קונה חברה קטנה - זה נעשה כדי להשלים פערים טכנולוגיים שהחברה הקונה לא יכולה להשקיע מאמץ להשלים. בקיצור - האמריקאים הם אלופים ב"לכבס" מילים.
אחד שלא מתרגש  |  25.01.12
לכל התגובות