אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מצנח הזהב של רוזנהויז משופרסל: יזכה לפיצויים בשווי של כ-9 מיליון שקל צילום: סיון פראג'

מצנח הזהב של רוזנהויז משופרסל: יזכה לפיצויים בשווי של כ-9 מיליון שקל

הסכום מורכב משכר שישולם למנכ"ל לשעבר על הודעה מוקדמת ועל תקופת הסתגלות בת 9 חודשים, בנוסף לאופציות הניתנות למימוש

26.01.2012, 21:14 | שי סלינס

שופרסל פרסמה היום (ה') את תנאי פרישתם של אפי רוזנהויז, נשיא ומנכ"ל החברה, וריצ'י הנטר מנהל העסקים הראשי.

 

רוזנהויז יהיה זכאי לתקופת הודעה מוקדמת של 4 חודשים עד סוף מרץ 2012 בנוסף לתקופת הסתגלות בת 9 חודשים שתימשך עד סוף השנה. בתקופת ההודעה המוקדמת יהיה זכאי רוזנהויז לכל תנאי העסקתו הקיימים, כלומר לשכר חודשי של 125 אלף שקל בחודש (לפי שכרו ב-2010) ואילו בגין תקופת ההסתגלות הוא יהיה זכאי לאותם תנאים רק על 50% משרה (שכר חודשי של 62.5 אלף שקל).

בנוסף לרוזנהויז נשארו כ-1.5 מיליון אופציות של החברה אותן יוכל לממש בתקופה של עד 3 חודשים מסיום יחסי העובד מעביד. נכון להיום מחיר המימוש של האופציות עומד על 9.27 שקלים - כלומר השווי הנאיבי של האופציות עומד על כ-7 מיליון שקל.

משופרסל נמסר כי העלות לרוזנהויז בגין תקופת ההודעה המוקדמת ובגין תקופת ההסתגלות הינה 1.7 מיליון שקל. 

תנאי הפרישה של האנטר דומים לאלו של רוזנהויז כאשר האנטר יזכה לתקופת הסתגלות של חצי שנה ובבעלותו כ-800 אלף אופציות של החברה במחיר מימוש של 16.09 שקל. שכרו החודשי של האנטר ב-2010 עמד על 118 אלף שקל בחודש.

בסוף נובמבר הודיעה שופרסל על עזיבת השניים. רוזנהויז כיהן ברשת זה 8.5 שנים, ואילו האנטר מונה לתפקיד בינואר 2010. איציק אברכהן, מונה לתפקיד מנכ"ל הרשת. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
הם לא המציאו את הגלגל
שופרסל מתנהגת כמו כל המשק!! שכר לא ריאלי למנכלים וסגניהם ושכר שנושק לרצפה לשכירים שעושים את כל העבודה!! הטירוף וחוסר המידתיות הזה קיים בכל החברות!! ובכל הבנקים!! צריך לשנות ערכים ולאסור על קבלת שכר מופרז בצורה כזו . יש להטיל מגבלות על כל חברה ציבורית הנסחרת בבורסה על רמות שכר ופערים בין המשכורת הכי נמוכה שהם נותנים לשכר שנותנים לבכירים. יש לאסור בחוק!!!! להחליט על פער מקסמילי של 6 משכורות ביחס השכר הנמוך ביותר לשכר הגבוה ביותר. יש לאסור קבלת מליוני שקלים מקופה ציבורית בצורה כזו. זה שוד לאור היום!!!!! יש לאכוף חלוקת דיבדנדים לבעלי המניות, הממנים את החברה ביחס מסויים מהרווחים. ובקצור לשמור על השמנת מפני החתולים.
דוכיפת  |  28.01.12
6.
איזה ע י ו ות את הפיצויים שלו הוא צריך להחזיר לציבור הצרכנים הנעשקים
ע"י שופרסל הוא איים על ספקים ואנחנו הצרכנים , הזקנים , האלמנות , היתומים, קשיי היום צריכים לשלם יותר על מוצרי יסוד??????????? איפה הצדק שאדם כמוהו מקבל עוד מדליה על סחיטות איפה מערכת המשפט , איפה החוק ? הכל חרטא במדינה משפחת שקשוקה הון'שלטון ואנחנו הצרכנים אוכלים אותה!
משה  |  27.01.12
לכל התגובות