אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מחאה? לא בצפון ת"א צילום: רפי דלויה

מחאה? לא בצפון ת"א

35 דירות נמכרו בשבוע הראשון לבנייה בפרויקט הפינוי-בינוי הראשון בנווה שרת בצפון ת"א, בהיקף של 68 מיליון שקל; מחצית מהרוכשים הם משקיעים המתגוררים בשכונות הסמוכות

29.01.2012, 11:33 | שי פאוזנר

החלה בניית פרויקט הפינוי-בינוי בשכונת נווה שרת בתל אביב - פרויקט משמעותי ראשון מסוג זה בצפון העיר. ל"כלכליסט" נודע כי עם תחילת הבנייה בפרויקט, המכונה ME ונבנה על ידי ש. מיכלסון שבבעלות יעקב אפיריון ואשלי שבבעלות אשר אלון, נרשם בו היקף מכירות שכמוהו לא נראה בעיר בשנה האחרונה: 35 דירות בהיקף של 68 מיליון שקל.

פרויקט ME הוא הראשון בשכונה זו מבין 3 מתחמים של התחדשות עירונית שיוצא לדרך, וימוקם סביב הפארק המרכזי של נווה שרת. בחודש יולי נהרסו 6 בניינים ישנים במתחם ו-96 משפחות פנו לדיור חלופי. חברת דניה סיבוס התחייבה שהעבודות להקמת 270 יחידות דיור ב-3 מגדלים בני 21 קומות יסתיימו תוך 36 חודשים.

סיפור שיא המכירות בולט במיוחד לאור העובדה שכבר לפני שנה החלו היזמים למכור דירות על הנייר, אך עד לתחילת העבודות נמכרו רק דירות בודדות. אייל צבס, סמנכ"ל השיווק של החברות, מסביר כי "זאת תקופה לא פשוטה שבה הרבה אנשים מסתובבים בתחושת חוסר ודאות. אבל עם תחילת העבודות החלה תנועה ערה למשרד המכירות".

מחירי הדירות שנמכרו נעו בין 1.66 מיליון שקל לדירת 3 חדרים של 80 מ"ר עם מרפסת של 13 מ"ר בקומה התשיעית, לבין 2.63 מיליון שקל לדירת 5 חדרים של 123 מ"ר עם מרפסת של 12 מ"ר בקומה ה-18. מנתונים שהגיעו ל"כלכליסט" עולה כי מחצית מהרוכשים הם משקיעים המתגוררים בשכונות הסמוכות - שיכון דן, צהלה ורמת החייל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
8 אתה לא בכיוון מי שהשקיע זה השכנים שחושבים על עתיד ילדיהם
ובמקום פק"ם שלא נותן כלום הם קנו דירה שגם תצבור תשואה נאה וגם יהיה לילדים מקום לידם. אבל מה שהם לא מבינים זה שהריבית היום נמוכה ומה יקרה כשתעלה? מחירי הדירות היום לא מציאותיים לכל הדעות ולא יהיה מי שישלם להם שכירות כזו שתספיק להם לשלם את המשכנתה, אתה מוזמן לראות מה קורה בחודשים האחרונים בסין, פשוט תקליד china real estate crash ביו טיוב ותבין לאן אנחנו נגיע , הכל יחסי ,
בנצי  |  30.01.12
לכל התגובות