אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מוביקס תספק טכנולוגית קריאת מונים ל-Veolia בולגריה צילום: צפריר אביוב

מוביקס תספק טכנולוגית קריאת מונים ל-Veolia בולגריה

החברה הישראלית תספק טכנולוגית קריאת מונים מרחוק לחברת Sofiyska Voda מבולגריה. היקף העסקה נאמד בלמעלה ממיליון שקל

30.01.2012, 12:36 | כתב כלכליסט

מוביקס פתרונות סלולאריים הישראלית, המפתחת פתרונות חכמים לקריאת מונים מרחוק, הודיעה על חתימת עסקה עם חברת שירותי המים Sofiyska Voda מבולגריה במסגרתו תספק תשתית מתקדמת לקריאת מונים הפועלת על ידי רשת היברידית -n-DNetTM, פרי פיתוחה. היקף העסקה נאמד בלמעלה ממיליון שקל.

חברת Sofiyska Voda היא חברת הבת של Veolia Water. היא מספקת שירותים ללמעלה מ-1.5 מיליון תושבים בבולגריה ומתמחה בהפעלה ופיתוח מערכות מים וביוב.

לדברי אבי מגיד, סמנכ"ל המכירות והפיתוח העסקי של מוביקס, "מדובר בעסקה נוספת בזירה הבינלאומית במסגרתה מספקת מוביקס את פתרון n-DNet, המאפשר לחסוך את הצורך בקריאה פיזית של מונים מכל סוג שהוא ולקבל נגישות למידע באמינות גבוהה באמצעות תקשורת סלולר, Wi-Fi, תקשורת קווית או כל תקשורת אחרת".

חברת מוביקס הישראלית, מפתחת ומספקת פתרונות תקשורת לרשתות חכמות לקריאת מונים. חברת מוביקס גייסה עד כה 12 מיליון דולר על ידי הקרן הדו לאומית של תמיר פישמן וחברת אלבטרוס אנרג'י משוויץ.

החברה רשמה פטנטים על הטכנולוגיה הייחודית, n-DNetTM, אשר ביכולתה לשדר ולקלוט תקשורת במקביל על קווי PLC ותקשורת RF. טכנולוגיה חדשנית זו מאפשרת לחברה הפחתת עלויות, הגברת האמינות וקצב העברת הנתונים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות