אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מריל לינץ' מוריד המלצה לאקוויטי וואן; "השינויים החיוביים כבר מתומחרים במניה" צילום: אוראל כהן

מריל לינץ' מוריד המלצה לאקוויטי וואן; "השינויים החיוביים כבר מתומחרים במניה"

בית ההשקעות השאיר את מחיר היעד של המניה על 18 דולר, המהווה פרמיה של 2.5% "מתוך אמון בהנהלה החזקה של החברה"

01.02.2012, 12:05 | מעין מנלה
מריל לינץ' מורידים המלצה לאקוויטי וואן, זרוע הנדל"ן של גזית גלוב בארה"ב, אך משאירים את מחיר היעד של המנייה על 18 דולר, "מתוך אמון בהנהלה החזקה של החברה".

האנליסטים בבנק ההשקעות הורידו את ההמלצה מ"נייטרלי" ל"תשואת חסר" מכיוון שלדעתם שינויי הפורטפוליו שמבצעת החברה כבר מתומחרים במחיר המניה הנסחרת בוול סטריט.

 אקוויטי וואן מנסה לעבור מהתמקדות במרכזי קניות קטנים בדרום-מזרח ארה"ב לפורטפוליו עם חשיפה רחבה יותר, מציינים במריל לינץ'. רכישות החברה, בהתאם, התמקדו במרכזי קניות בחוף המזרחי והמערבי עם ריכוזי אוכלוסיה גדולים יותר. בעוד שהאנליסטים במריל לינץ' מאמינים כי האסטרטגיה של אקוויטי וואן נכונה, והם אף "מריעים" להנהלת החברה על מאמציה האסטרטגיים, לדעתם השיפור שמנסה החברה לעשות בפורטפוליו כבר מתומחר במחיר המניה.

אקוויטי וואן כבר נסחרת במכפיל של 25.5 ביחס להערכות תזרים מזומנים מפעילות שוטפת השנתי של החברה ל-2012, מסבירים האנליסטים במריל לינץ'. המכפיל הנוכחי, הם מציינים, משקף פרמיה של 38% על הממוצע של מניית אקוויטי בחמש השנים האחרונות, פרמיה, שלדעתם אינה מוצדקת.

למרות זאת החליטו במריל לינץ' להשאיר את מחיר היעד של המניה על 18 דולר למניה, אשר מייצג פרמיה של 2.5% ביחס לתחזיותיהם לגבי שווי הנכסים של החברה. הפרמיה הזאת, לדעת האנליסטים של בנק ההשקעות, היא מוצדקת, עקב אמון שהם מביעים בהנהלה החזקה של החברה.

האנליסטים של מריל לינץ' מציינים לחיוב את העובדה שהחברה הצליחה לצמצם את חובותיה ובמקביל לתור אחר הזדמנויות רכישה של קניונים בשווקים תחרותיים במיוחד. עם זאת, מציינים האנליסטים כי בשל הסביבה המאתגרת, יש לקחת בחשבון האטה כללית של השוק, עלייה בפשיטות רגל, וכן עלייה משמעותית של הריבית לטווח-ארוך.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות