אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רדוור: "מחכים לשינוי מבנה המס כדי לחלק דיבידנד" צילום: עמית שעל

רדוור: "מחכים לשינוי מבנה המס כדי לחלק דיבידנד"

הרווח הנקי זינק אשתקד ב־52% ל־31 מיליון דולר. סמנכ"ל הכספים: "צבר ההזמנות ממשיך לגדול"

02.02.2012, 07:20 | ניר צליק

"התוצאות היו מצוינות בכל החזיתות, והן מדברות בעד עצמן.ההכנסות ב-2011 הגיעו לשיא, וכך גם הרווח", אמר מאיר משה, סמנכ"ל הכספים של חברת רדוור, בשיחה עם "כלכליסט", לאחר שהחברה פירסמה את תוצאותיה ל־2011.

"עברנו את היעדים גם ביחס לציפיות השוק", הסביר משה. "שולי הרווח עלו מעל ל־82% ברבעון הרביעי ואנו חושבים שהמגמה הזו תימשך גם ברבעונים הבאים.

בנוסף, המשכנו להתחזק בשלוש חזיתות עיקריות: בתחום הווירטואליזציה המשכנו לזכות בפרויקטים יפים, בתחום האבטחה הגנו על 7 מתוך 11 הבורסות הגדולות בעולם מפני התקפות, ובנוסף חתמנו על עסקאות עם בנקים מובילים בישראל. צבר ההזמנות שלנו ממשיך לגדול, ואנחנו מתקדמים".

רדוור, ספקית פתרונות ניהול העומס לאתרי אינטרנט, סיימה את הרבעון הרביעי עם הכנסות של 45.1 מיליון דולר, עלייה של 15% בהשוואה לרבעון המקביל. בשורה התחתונה עקפה החברה את תחזיותיה, כשחתמה את הרבעון עם רווח נקי של 9.5 מיליון דולר לעומת 6.6 מיליון דולר ברבעון המקביל. ההכנסות ב־2011 הסתכמו ב־167 מיליון דולר, עלייה של 16% לעומת 2010. הרווח הנקי בשנה זו הסתכם ב־30.7 מיליון דולר, עלייה של 52% לעומת 2010.

קופת המזומנים של רדוור הגיעה ל־219.1 מיליון דולר בסוף הרבעון הרביעי. לדברי משה, "אנחנו כל הזמן בוחנים רכישות, יש לנו האמצעים אבל כרגע לא מצאנו משהו סינרגטי, ויש מספיק הזדמנויות בתוך החברה עצמה".

משה התייחס גם לאפשרות של חלוקת דיבידנד ואמר כי "בישראל יש הגבלה בחלוקת דיבידנדים בגלל מבנה המס. כל זמן שאתה מפעל מאושר, מס הכנסה מחייב במס בכל חלוקת דיבידנד או רכישה עצמית. כל חברות ההייטק בישראל מחכות לשינוי חוקי המס באופן שיאפשר חלוקת דיבידנדים. אם זה יקרה בעתיד, נשתמש בחלק מקופת המזומנים כדי לחלק דיבידנדים".

לרבעון הראשון של 2012 צופה החברה הכנסות של 44.5 מיליון דולר ורווח נקי של 8.1 מיליון דולר, ירידה מסוימת לעומת הרבעון הרביעי. "לרבעון הראשון נתנו תחזית שמרנית לירידה קלה לעומת הרבעון הקודם", הסביר משה. "אנחנו מצפים שבהמשך תירשם צמיחה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות