אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אל על הטמיעה טכנולוגיה של CA לניהול המיינפריים

אל על הטמיעה טכנולוגיה של CA לניהול המיינפריים

הפלטפורמה החדשה מעניקה למיינפריים של אל על יכולות מודרניות מבוססות Web. עלות הפרויקט מוערכת במאות אלפי שקלים

02.02.2012, 09:52 | כלכליסט

חברת אל על הטמיעה את מערכת CA Mainframe Chorus for DB2 Database Management, לניהול מסד הנתונים במיינפריים שלה. לא נמסרו פרטים על עלות הפרויקט, אך הוא מוערך על ידי גורמים מקצועיים במאות אלפי שקלים.

הפרויקט בוצע על ידי אל על, צוות המיינפריים ב-CA ישראל בראשותה של תמר בן פורת ושני מומחי CA מאירופה, שהגיעו במיוחד לישראל. שלב האיפיון של הפרויקט החל בסוף אוגוסט, והוא עלה לאויר בשבוע הראשון של נובמבר, כאשר ההתקנה עצמה ארכה שבועיים.

הפלטפורמה החדשה מעניקה למיינפריים של אל על יכולות מודרניות מבוססות Web. בנוסף, מספקת הפלטפורמה יכולות משופרות להפקת דוחות, קביעה גמישה יותר של הגדרות סף לניטור אוטומטי של רמות האחסון, גילוי מהיר יותר של בעיות, אבחון ומתן פיתרון, תצוגה גרפית ואינראקטיבית של הטופולוגיה, ניתוח היסטורי של המגמות והפקת תרשימים השוואתיים לפתרון בעיות.

אריה ברגר, מנהל מערכות התפעול ואבטחת המידע באל על אמר כי: "אנו חייבים לתמוך בסביבה העסקית ולשמור על התחרותיות. הצורך לעשות יותר עם פחות משאבים דורש מאיתנו לנהל את הגידול בעוצמת העיבוד ולהתמודד עם המורכבות הגוברת של סביבת המחשוב בדרכים אחרות וחדשניות. CA Mainframe Chorus יסייע לנו לפשט את הניהול, להגביר את הגמישות והתפוקה של מחלקת המיחשוב ולמשוך עובדי מיינפריים חדשים לאל על".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות