אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גידו רן ושרון שלמון מונו לסגני ראש מערכת החדשות של ynet

גידו רן ושרון שלמון מונו לסגני ראש מערכת החדשות של ynet

רן משמש כיום כראש דסק במערכת החדשות ושלמון משמשת כרכזת הכתבים של האתר

02.02.2012, 13:17 | כתב כלכליסט
מינויים חדשים במערכת ynet. ראש מערכת החדשות של האתר, אמנון מרנדה, הודיע אתמול לעובדים על מינוים של גידו רן ושרון שלמון לשני סגנים חדשים במערכת החדשות. בשנה האחרונה פעלה מערכת החדשות של האתר ללא סגנים.

בהודעה שנשלחה לאנשי מערכת החדשות כתב מרנדה: "החל מהיום גידו רן ושרון שלמון הופכים לסגנים במערכת החדשות. אני משוכנע שכולכם יודעים מה רבה מחויבותם למלאכת החדשות בכלל ולהצלחת המחלקה שלנו בפרט. שרון וגידו ימשיכו למלא את תפקידיהם הנוכחיים - שרון כרכזת הכתבים וגידו כראש דסק - אך במקביל ייטלו על עצמם מטלות שונות ופרויקטים כנדרש. אני מודה להם ומאחל לכולנו הצלחה בהתמודדות עם היעדים המורכבים שהשנה הזו תזמן לנו".

שלמון, 32, משמשת בתפקיד רכזת הכתבים במערכת החדשות בשנה וחצי האחרונות. קודם לכן שימשה כיועצת תקשורת לסגן שר הביטחון, כסגנית יועץ התקשורת לשר הביטחון וכדוברת פיקוד הצפון בדו"צ. בעבר שימשה גם ראש לשכת המזכיר הצבאי לראש הממשלה.

רן, 29, צמח ב-ynet, החל את דרכו כעורך בערוץ הספורט של האתר לפני יותר משש שנים, ולפני ארבע שנים עבר למערכת החדשות בה הוא משמש ראש דסק.

גורמים ב-ynet אמרו היום: "מדובר בשני אנשי חדשות מצוינים עם רקורד עשיר, שללא ספק יתרמו תרומה חשובה להמשך הצלחת מערכת החדשות של ynet".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות