אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טראמפ הודיע על תמיכתו במיט רומני במירוץ לנשיאות צילום: בלומברג

טראמפ הודיע על תמיכתו במיט רומני במירוץ לנשיאות

בכך הביא איל הנדל"ן ומנחה תוכנית הריאליטי קץ לניחושים ולדיווחים הסותרים לגבי המועמד הרפובליקני בו יתמוך כדי להתמודד מול אובמה

02.02.2012, 22:48 | סוכנויות הידיעות

דונלד טראמפ הודיע היום (ה') כי ביצועיו של מיט רומני בעימות והגישה הקשוחה שלו לגבי סין שיכנעו אותו לתמוך במושל מסצ'וסטס לשעבר כמועמד הרפובליקני לנשיאות ארה"ב.

ההודעה על תמיכתו של טראמפ ברומני הגיעה לאחר בוקר של ספקולציות לגבי המועמד בו יתמוך בסופו של דבר אחרי דיווחים סותרים. גופי תקשורת גדולים בארה"ב דיווחו שדונלד טראמפ צפוי להודיע היום על תמיכתו בניוט גינגריץ' כמועמד לנשיאות. זאת למרות שאחרים אמרו שאיל הנדל"ן ומנחה תוכנית הריאליטי יתמוך במיט רומני במירוץ.

ה"ניו יורק טיימס" ו-AP, אשר ציטטו מקורות רשמיים במטה הבחירות של גינגריץ' דיווחו אתמול כי טראמפ יודיע היום על תמיכתו במועמד לנשיאות ארה"ב בעת שהותו בלאס ווגאס.

היום בבוקר סוכנות הידיעות AP חזרה בה מן הדיווח על התמיכה בגינגריץ' וציטטה שלושה מקורות מהמפלגה הרפובליקנית אשר טענו כי טראמפ יתמוך ברומני. ה"ניו יורק טיימס" גם כן דיווח כי התמיכה של טראמפ בגינגריץ' לא תתבצע. בטיימס נכתב כי "הבלבול עשוי לחזק את הרושם של בלאגן במטה הקמפיין של גינגריץ' בנבדה".

הדיווחים בתקשורת הגיעו אחרי שביום רביעי דוברו של טראמפ, מייקל כהן, אמר כי טראמפ יכריז "הכרזה גדולה" היום בנוגע למירוץ לנשיאות. כאשר נשאל לגבי תמיכה אפשרית בו, אמר גינגריץ' ש"אין לו מושג מה דונאלד הולך לעשות".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות