אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: איציק שמולי בין שני בתים צילום: תומי הרפז

דיבידנדים: איציק שמולי בין שני בתים

יומיים קשים עוברים על יו"ר התאחדות הסטודנטים. בין איום על שר השיכון לאיום לחזור לאוהלים בקיץ, הותקף ללא התראה בתקלות אינסטלציה בביתו בלוד

07.02.2012, 09:00 | יסמין גיל
נוגח בשר השיכון

איציק שמולי והתאחדות הסטודנטים מסמנים מטרה: תוכנית "מחיר למשתכן" של שר השיכון אריאל אטיאס. שלשום פנו למבקר המדינה מיכה לינדנשטראוס כדי שיחקור כיצד קבע אטיאס את מדדי הזכאות.

מוצף

בסוף אותו יום, שמולי לא יכול להתלונן על אטיאס ולנוח. הסיבה: ביתו החדש בלוד הוצף, ולא בפעם הראשונה. הוא נזעק לחבריו בפייסבוק: "למישהו יש סמרטוט?".

חוזר לאוהל?

עם קשר להצפה או בלי, עדכן אתמול שמולי את ועדת הכלכלה כי הסטודנטים מתכוונים לחדש את מחאת הדיור בקיץ.

תומך בעופר עיני

שמולי בוחר מלחמות בקפידה, ועורך פגישה של התאחדות הסטודנטים. על הפרק: שביתת ההסתדרות למען עובדי הקבלן. הם מקבלים החלטה לעתור לבג"ץ בזכות השביתה וכנגד עתירה של לשכות המסחר, המבקשת לבטלה. מעייף להיות מנהיג צעיר.

 

בילי בליבנו לעד

 

ונזכור את שולחנות הקפה וכיסאות האוכל: חברי הנהלת איקאה התכנסו ביום ראשון לצילום משותף "במלאת יום השנה לשריפת החנות בנתניה", כך על פי הודעת החברה. בין ההספדים על המטבחים המודולריים להעלאת הזכרונות מארוחת הסלמון בעשבי תיבול, צפו הבכירים ובהם המנכ"ל שלומי גבאי, בעבודות הבנייה לקראת פתיחת הסניף המחודש בתחילת מרץ.

   

בכירי איקאה על רקע הבנייה בנתניה בכירי איקאה על רקע הבנייה בנתניה בכירי איקאה על רקע הבנייה בנתניה

 

סדרי העדיפויות של פיני כהן

 

ערב ראשון, הבית של שלווה ויורם הסל במגדל מנהטן בתל אביב. כ־60 חברי עמותת הידידים של מרכז רפואי רבין (בתי החולים בילינסון והשרון) בראשות היו"ר פיני כהן ורעייתו פנינית, מתכנסים לארוחת ערב. באמנותית: ד"ר ערן הלפרן, מנהל המרכז הרפואי, מספר על מרכז הרובוטיקה החדש בבילינסון.

שלווה הסל ופיני כהן. גיבושון רפואי, צילום: פז בר שלווה הסל ופיני כהן. גיבושון רפואי | צילום: פז בר שלווה הסל ופיני כהן. גיבושון רפואי, צילום: פז בר

באו: נאוה ברק ושלום זינגר, יורם פטרושקה, בעל השליטה באלון רבוע כחול דודי ויסמן, מנכ"ל פועלים שוקי הון אמיר אביב, מנכ"ל לאומי קארד תמר יסעור, יו"ר אמנת לולו אסף ורעייתו רותי, ומירי ואסי טוכמאייר, מבעלי קנדה־ישראל. במהלך הערב קיבל כהן, יו"ר קרן נוי, שיחת טלפון שבה נמסר לו כי קבוצת מנרב, שעמה הוא נמצא במו"מ להצטרפות לפרויקט עיר הבה"דים, נבחרה במכרז של צה"ל. "התקשרו, שאלו אותי איפה אתה?", סיפר כהן ל"כלכליסט", "אמרתי שיש סדרי עדיפויות בחיים".

סיפור לעט מצוא

 

כנס הרצליה השנתי שנערך בשבוע שעבר, הותיר אחריו אבידות: אחד מאורחי הכנס, איש עסקים, איבד עט מון בלאן בצבע שחור. מיקי אלתר, מנהל קשרי חוץ של הכנס, שלח למערכות העיתונים דוא"ל עם בקשה: "נודה מאוד למוצא האדיב". מדובר במותג עטי יוקרה מהמובילים בעולם, שבו אוחזים גם ביל גייטס, ברק אובמה, טוני בלייר, ג'יי לנו, דייויד לטרמן, בנימין נתניהו ושמעון פרס. מחירי העטים שנמכרים בארץ נעים בין 1,720 שקל ל־180 אלף שקל, ובהזמנות של סדרות מיוחדות מחו"ל המחיר יכול להגיע גם למאות אלפי שקלים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות