אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סינרון קונה את אולטרה שייפ תמורת 12 מיליון דולר צילום: גיל נחושתן

סינרון קונה את אולטרה שייפ תמורת 12 מיליון דולר

מדובר על מחיר הדומה למחיר השוק של אולטרה שייפ המפתחת מכשיר להמסת שומנים. העסקה במסגרתה תרכוש סינרון את כל הון המניות של אולטרה שייפ צפויה להיסגר ברבעון הנוכחי

08.02.2012, 16:07 | שי סלינס

חברת סינרון הנסחרת בנאסד"ק הודיעה היום (ד') כי היא רוכשת את אולטרה שייפ תמורת 12 מיליון דולר (44.4 מיליון שקל). מדובר על מחיר הדומה לשווי החברה בשוק. במהלך השנה האחרונה איבדה אולטרה שייפ כ-73% מערכה.

העסקה, במסגרתה תרכוש סינרון את כל הון המניות של אולטרה שייפ, צפויה להיסגר ברבעון הראשון של 2012.

מנכ"ל סינרון, לואיס סקאפורי: "אולטרה שייפ פיתחה מוצר יעיל וידידותי למשתמש. רכישת החברה תרחיב את פורטפוליו העסקים שלנו על ידי כך שניכנס לשוק הצרת ההקפים". 

אלון מאור, יו"ר אולטרה שייפ: "אנחנו שמחים שהצטרפנו למשפחת סינרון. הפרישה הרחבה של החברה ברחבי העולם תאפשר לחשוף את המוצר של אולטרה שייפ לשווקים נוספים שלא היתה לנו גישה אליהם".

אולטרה שייפ דיווחה לפני כחודש כי אסף איל התפטר מתפקידו כמנכ"ל החברה והחברה בת וזאת כתוצאה מהרעה מהותית שחלה במכירות החברה, בין היתר, כתוצאה מהמשבר הכלכלי הפוקד את אירופה בפרט והעולם בכלל.

הכנסות אולטרה שייפ ברבעון השלישי של 2011 הסתכמו ב-1.3 מיליון דולר – צניחה של 45% לעומת התקופה המקבילה. באולטרה שייפ הסבירו את הירידה החדה בהכנסות בהאטה במכירות באירופה, קנדה ודרום אמריקה. בשורה התחתונה אולטרה שייפ ספגה הפסד של 1.6 מיליון דולר. לשם השוואה, את הרבעון המקביל סיכמה החברה עם הפסד של 1.2 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות