אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מגדל הפסיקה את המו"מ לרכישת קרדן לנד סין צילום: עמית שעל

מגדל הפסיקה את המו"מ לרכישת קרדן לנד סין

העסקה שהוקפאה לעת עתה נועדה לשפר את מצב הנזילות של קרדן לנד סין, שהחזיקה לפני העסקה במזומנים בשווי של 49 מיליון יורו, ולאפשר לה להמשיך ולפתח את פעילות הנדל"ן בסין

09.02.2012, 18:08 | שהם לוי

חברת הביטוח מגדל הודיעה היום כי הפסיקה את המו"מ לרכישת 10% ממניות קרדן לנד סין בתמורה ל-40 מיליון יורו. 

לפני יותר מחודש דיווחה קרדן אן.וי שבשליטת יוסף גרינפלד, אבנר שנור ואיתן רכטר, כי זרוע הפעילות שלה בסין, קרדן לנד סין (לשעבר GTC סין), חתמה על מזכר הבנות עם מגדל ביטוח שלפיו תקצה לה 10% ממניותיה תמורת השקעה של כ־40 מיליון יורו. העסקה משקפת לקרדן סין שווי של כ־403 מיליון יורו אחרי הכסף.

העסקה נועדה לשפר את מצב הנזילות של קרדן לנד סין, שהחזיקה לפני העסקה במזומנים בשווי של 49 מיליון יורו, ולאפשר לה להמשיך ולפתח את פעילות הנדל"ן בסין. בתום הרבעון השלישי של 2011 עמד השווי שבו רשומה קרדן לנד סין במאזני קרדן אן.וי על 266 מיליון יורו (כולל הלוואת בעלים של 35 מיליון יורו).

קרדן נכנסה לפעילות בסין ב־2005. למרות התקופה הקצרה יחסית, הפכה קרדן סין לנכס המהותי ביותר שמחזיקה קרדן אן.וי. החברה עוסקת היום בפיתוח שבעה פרויקטים נדל"ניים בסין שמצויים בשלבי התקדמות שונים. מרבית הפרויקטים מבוצעים בערי המעגל השני והמעגל השלישי בסין, וממומנים באמצעות שילוב של הון עצמי ותשלומים מוקדמים של רוכשי הדירות. הפרויקטים ממוקמים בין היתר בשיאן, שניאנג, צ'נגדו ודליאן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות