אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מסטרקארד חידשה את הסכם החסות עם ליגת האלופות צילום: בלומברג

מסטרקארד חידשה את הסכם החסות עם ליגת האלופות

חברת כרטיסי האשראי תעניק חסות לליגת האלופות לפחות עד 2015. אופ"א ומסטרקארד משתפות פעולה מאז 1994

13.02.2012, 12:35 | סוכנויות הידיעות

מסטרקארד חידשה את הסכם החסות עם אופ"א. ותמשיך להיות ספונסרית ראשית של ליגת האלופות. ההסכם הוא לשנים 2012 עד 2015 ומהווה המשך ישיר למערכת היחסים בין אופ"א למאסטרקרד שנמשכת כבר מאז 1994. 

לא נחשפו פרטים פיננסים מהעיסקה שמוערכת לפחות ב-100 מיליון יורו.

על פי מאסטרקרד: "כמות מרשימה של 1.1 מיליארד אוהדי כדורגל ברחבי העולם, עקבו אחרי טורניר ליגת האלופות של לשנת 2010/2011. תודות ליוזמות החסות הייחודיות של מסטרקארד, נהנו אוהדים ביותר מ-60 מדינות, מההזדמנות להתחבר לאחד מאירועי הספורט המסעירים והפופולריים ביותר של השנה."

מסטרקארד הודיעה כי תתמקד בחוויית האוהדים, ותציע כמה וכמה דרכים, שבהן יוכלו אלה, להרוויח מהמעורבות שלה כנותנת חסות לטורניר. ההצעות ינועו מהטבות בלעדיות שיועמדו לרשות מחזיקי הכרטיס, דרך החנות הווירטואלית של ליגת האלופות של אופ"א ומסטרקארד,

דיויד טיילור, מזכ"ל אופ"א, אמר כי "אנו שמחים מאוד להמשיך את הקשר שלנו עם מסטרקארד, אחד המותגים הנחשבים ביותר בעולם. עד היום תרמה הנוכחות והמעורבות של מסטרקארד, רבות להצלחתה של ליגת האלופות של UEFA, והיא תמשיך לעשות כן גם בשלוש העונות הבאות. בתמורה אנו מתכוונים להמשיך ולעזור למסטרקארד, ליצור שפע של הזדמנויות נהדרות, עבור מיליוני האוהדים ומחזיקי הכרטיס ברחבי העולם".

נשיא מסטרקארד אירופה, חוויאר פרז, מסר: "אנו שמחים להודיע על חידוש החסות של מסטרקארד לליגת האלופות, ואנו גאים על כך שהשותפות תאפשר לנו להמשיך ולהציע חוויות מיוחדות לכול. בעונה שעברה לבדה, היינו עדים ליוזמות קידום של בנקים ושל סוחרים, ביותר משישים מדינות, וההכרזה הנוכחית מבטיחה, כי נוכל להמשיך ולתגמל את לקוחותינו, הקיימים והפוטנציאליים, בדרכים חדשות וייחודיות".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות