אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי ל"כלכליסט": קובי לוינסון עשוי להתמנות כדירקטור בדש איפקס צילום: עמית שעל

בלעדי ל"כלכליסט": קובי לוינסון עשוי להתמנות כדירקטור בדש איפקס

עוד נודע ל"כלכליסט" כי ברקת פנה ללוינסון בהצעה כי ימונה למנכ"ל דש איפקס במקום נויברגר ושימריך הפורשים אך לוינסון סרב להצעה

13.02.2012, 14:33 | גולן חזני ורחלי בינדמן

קובי לוינסון, עד לפני שנה מנכ"ל בית ההשקעות דש, קיבל הצעה מבעל השליטה בבית ההשקעות דש איפקס להתמנות כדירקטור בחברת האם דש איפקס, כך נודע ל"כלכליסט". לוינסון שוקל את ההצעה וטרם השיב לה, אך ככל הנראה הוא נוטה להשיב אליה בחיוב.

עוד נודע ל"כלכליסט" כי ברקת פנה ללוינסון בהצעה כי ימונה למנכ"ל דש איפקס במקום נויברגר ושימריך הפורשים אך לוינסון סרב להצעה

לוינסון התפטר מתפקידו לפני כשנה לאחר שינוי מבני שביצע ברקת בדש ואשר לא היה מקובל על לוינסון. אלא שלוינסון לא התנתק לחלוטין מדש איפקס ונכנס כשותף עם דש איפקס במיזם הקמת פעילות השקעות ברומניה. לוינסון שוקד על הקמת הפעילות ומבלה את רוב זמנו ברומניה. מי שהחליף את לוינסון כמנכ"ל דש הוא המפקח על הביטוח לשעבר ידין ענתבי.

כידוע, עידו נויברגר וויקטור שימריך, המנכ"לים המשותפים של דש איפקס הודיעו לברקת לפני מספר חודשים על כוונתם לסיים את תפקידם.

 

טרם נמצא להם מחליף. מאז עזב לוינסון את תפקידו סובלת דש ממומנטום שלילי, בעיקר בתחום קופות הגמל. בעוד שבשנים האחרונות הובילה דש את טבלאות המגייסים בקופות הגמל, בשנה החולפת היא סובלת מפידיונות כבדים.

 

כעת קורא ברקת לעזרתו של לוינסון, שנחשב היה מנכ"ל מוערך שהצעיד את דש לשיאים חדשים, באופן שיקח חלק פעיל בדירקטוריון חברת האם.

 

לוינסון לא מועמד כרגע להחליף את נויברגר ושימריך כמנכ"ל דש איפקס, אך בהחלט יתכן שאפשרות כזו תעלה על הפרק באופן שלוינסון ימונה לתפקיד בכיר ואולי אפילו ליו"ר דש איפקס במקומו של ברקת שלקח על עצמו את התפקיד לפני קצת יותר משנה, לאחר שגבי רביד, היו"ר השכירה שמינה עזבה את החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות