אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אוהד יונייטד מנסה לחבל בתוכניות של מנצ'סטר סיטי צילום: איי אף פי

אוהד יונייטד מנסה לחבל בתוכניות של מנצ'סטר סיטי

איש העסקים שון אובריאן מבקש למנוע מהקבוצה לרכוש את הקרקע שלו, שנמצאת בסמוך לאצטדיון של סיטי

14.02.2012, 18:59 | סוכנויות הידיעות

אוהד של מנצ'סטר יונייטד מאיים לחסום את "התוכנית להשתלטות על הכדורגל" של היריבה העירונית מנצ'סטר סיטי, על ידי מכירת 5,000 חלקות של אתר שהמועדון העשיר בעולם רצה לבנות בו מתחם אימונים בעלות של 100 מיליון ליש"ט (158 מיליון דולר).

איש העסקים שון אובריאן חילק את הקרקע בחברה שלו לשיקום כלי רכב, OB טראקס, בסמוך לאצטדיון איתיחאד של סיטי, לחלקות של פחות ממ"ר והעמיד אותן למכירה בניסיון להפריע לצו של המועצה שצפוי לאלץ אותו למכור את הקרקע.

או'בריאן מוכר את החלקות עבור 250 ליש"ט לכל אחת באמצעות אתר האינטרנט שלו - "התאחדו נגד סיטי" (Unite Against the City) ל"אדומים נלהבים וכל אחד אחר שמתנגד למצב 'דוד נגד גוליית' שנוצר", על מנת לאלץ את המועדון לנהל משא ומתן הוגן עבור כל חלקה.

הקמפיין נועד "לבלום את הניסיונות של מנצ'סטר סיטי לרכוש את האדמה שלנו על מנת להשתלט על הכדורגל", נכתב באתר.

העיתון המקומי "מנצ'סטר איוונינג ניוז" דיווח שאו'בריאן סירב להצעה בגובה מיליון ליש"ט מסיטי לעזוב את האתר, ובכך עיכב את תוכניתה של הקבוצה לפתח חלקה מוזנחת בסמוך לאצטדיון.

צו המחייב את או'בריאן למכור את החלקה הונפק על ידי מועצת מנצ'סטר סיטי בניסיון לאלץ את או'בריאן למכור בשווי השוק. מנצ'סטר סיטי מחזיקה בתואר המועדון העשיר בעולם מאז שנרכשה על ידי שייח' מאנסור בין-זאייד אל נהיאן מאבו דאבי לפני שלוש שנים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות