אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
החברה המרכזית מעלה את הצעת הרכש לנביעות ב-14%

החברה המרכזית מעלה את הצעת הרכש לנביעות ב-14%

מוזי ורטהיים, שהעביר את השליטה בחברה לשני ילדיו לפני כחודש, מעוניין לשלם סכום של 15.2 מיליון שקל על מנת למחוק את נביעות מהבורסה

14.02.2012, 18:13 | שי סלינס

החברה המרכזית למשקאות קלים הודיעה היום (ג') כי היא עלה את הצעת הרכש לחברת המים המינרליים נביעות ב-14% ל-14.75 שקל למניה.

בסך הכל מוזי ורטהיים, שהעביר את השליטה בחברה לשני ילדיו לפני כחודש, מעוניין לשלם בסך הכל סכום של 15.2 מיליון שקל על מנת למחוק את נביעות מהבורסה.

מחיר הצעת הרכש גבוה ב-13% ממחיר מניית נביעות היום עם תום המסחר באחד העם. בשנת 2008 הגיע מחיר מניית נביעות לשיא - 24.81 שקל.

מחזיקי המניות אמורים להשיב להצעת הרכש עד לסוף פברואר. במידה ש-5.7% מהמחזיקים יסכימו למכור את מניות כך ש-95% מהמניות יוחזקו על ידי ורטהיים ונשיא החברה המרכזית רוני קוברובסקי, המחזיק 10.75% ממניות נביעות, תבוצע ליתרת המניות של נביעות מכירה כפויה.

כאמור מוזי ורטהיים לפני כחודש כי הוא מוותר על השליטה בחברה המרכזית למשקאות ומעביר את האחזקות שלו לשני ילדיו - דודי (54) ודרורית (56) ורטהיים. דודי יזכה ל-63% ממניות החברה בעוד דרורית תיהנה מה-37% הנותרים. בנוסף העניקו השניים למוזי ייפוי כוח לפיו יהיה האחרון רשאי למלא את מקומם של השניים בהצבעות, באסיפות הכלליות של בעלי המניות, ובכל הקשור למינוי דירקטורים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות