אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלמה ינאי: "זו היתה שנה לא פשוטה; הבית של טבע היה ונשאר בישראל" צילום: ענר גרין

שלמה ינאי: "זו היתה שנה לא פשוטה; הבית של טבע היה ונשאר בישראל"

כך אמר שלמה ינאי במסיבת עיתונאים של חברת התרופות הישראלית לאחר פרסום הדו"חות הכספיים ל-2011. ינאי: "מגמת הצמיחה במכירות הקופקסון תימשך גם בשנים הקרובות". אייל דשא: "התוצאות של טבע בהשוואה למתחרות - חזקות באופן אבסולוטי"

15.02.2012, 10:57 | גיא בן סימון

"אנחנו מסכמים שנה שישית ברציפות של צמיחה דו ספרתית. התמודדנו עם קשיים גלובליים - זו היתה שנה לא פשוטה", כך אמר שלמה ינאי במסיבת עיתונאים של טבעלאחר פרסום דו"חותיה הכספיים של ענקית הגנריקה הישראלית מוקדם יותר הבוקר. "ישראל היא שוק חשוב לטבע - הבית שלנו נמצא כאן", הוסיף ינאי.

"מגמת הצמיחה במכירות הקופקסון תימשך גם בשנים הקרובות, מה עוד שצריך לזכור כי רכישת ספלון נותנת לנו צנרת מוצרים חדשה עם תקווה להכנסות עתידיות מתרופות נוספות", אמר ינאי.

"ארה"ב תמשיך להיות המשקל המרכזי בעסקיה של טבע. עם זאת אנחנו החברה מספר אחת בגרמניה על רקע רכישת רציופארם כאשר השוק הגרמני הוא השלישי בגודלו בעולם", הוסף ינאי.

"צריך להבין שמרבית הצמיחה שלנו ברוסיה - המהווה שוק מרכזי מבחינתנו, הושגה באופן אורגני - זהו שוק גדול כאשר אנו החברה מספר 4 בשוק מתפתח זה", אמר ינאי.

תוצאות חזקות באופן אבסולוטי

 

"אני יודע שטבע נמדדת בעיקר מול עצמה אך מי שמשווה את התוצאות למתחרות - מבין שמדובר בתוצאות חזקות באופן אבסולוטי", כך אמר אייל דשא סמנכ"ל הכספים של טבע.

"המינוף הפיננסי בעקבות רכישת ספלון עלה ל-39% וכמו בשנים הקודמות אנו יודעים איך למתן אותו בעזרת תזרים המזומנים שאנו מייצרים", אמר דשא.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות