אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אקזיט לטכנופלס: נמכרה ההחזקה במאזני שקל בתמורה ל-9.5 מיליון שקל צילום: shutterstock

אקזיט לטכנופלס: נמכרה ההחזקה במאזני שקל בתמורה ל-9.5 מיליון שקל

חן כץ: "מכירת אחזקותינו במאזני שקל לאחר תקופה כה קצרה עולה בקנה אחד עם מדיניות טכנופלס לנצל הזדמנויות עסקיות הן ברכישת חברות והן במימושן"

16.02.2012, 14:46 | כתב כלכליסט

חברת טכנופלס חברת השקעות הממקדת את פעילותה באיתור הזדמנויות עסקיות להשקעה בחברות פרטיות, קטנות עד בינוניות, רווחיות וצומחות והשבחתן, הודיעה כי השלימה מכירת כל אחזקותיה, כ-37.5%, בחברת מאזני שקל לקרן ההשקעות האמריקאית Axcel Partners VI, LLC בתמורה לכ-9.5 מיליון שקל, אשר הוזרמו לקופתה של טכנופלס.

מכירת האחזקות במאזני שקל נעשתה לאחר כשנה בלבד מיום השלמת רכישת האחזקות על-ידי טכנופלס בפברואר 2011, והתשואה הפנימית (IRR) על השקעתה עומדת על כ-250%.

חן כץ, מנכ"ל טכנופלס: "מאז רכישת האחזקות בתחילת שנת 2011, פעלה הנהלת טכנופלס באופן אקטיבי, בשיתוף עם הנהלת מאזני שקל, לקידום עסקיה של מאזני שקל, הוקמה פעילות ייצור בסין בעזרתה של אינפיניטי, בעלת השליטה בטכנופלס, נבחנו אפשרויות רכישת חברות והקמה של פעילות בארה"ב".

יניר פרבר, יו"ר טכנופלס: "מכירת האחזקות במאזני שקל מהווה הוכחה ליכולתה של הנהלת טכנופלס לזהות חברות בעלות פוטנציאל עסקי, להשקיע בהן תוך מעורבות מאוד גדולה בניהול החברה ובהכוונת מדיניותה העסקית, ולנצל הזדמנויות עסקיות למימוש חברות אלה בתשואות גבוהות. לטכנופלס פורטפוליו הכולל חברות מבטיחות נוספות, אשר עיתוי והיקף מימושן נבחן על-ידי הנהלת טכנופלס על בסיס שוטף כחלק מהאסטרטגיה העסקית שלה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות