אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלמה ינאי: טבע ערוכה למקרה של פגיעה בייצור צילום: עמית שעל

שלמה ינאי: טבע ערוכה למקרה של פגיעה בייצור

מנכ"ל טבע היוצא בתגובה לשאלה בנוגע להשלכות תקיפה אפשרית של ישראל על מתקני הגרעין של איראן: "הסיכון לשיבושים באספקת המוצרים שלנו הוא נמוך מאד - כ-1%-2%"

16.02.2012, 15:29 | סוכנויות הידיעות

מבלי לומר "איראן" במפורש, מנכ"ל טבע היוצא שלמה ינאי אמר אתמול (ד') כי החברה מוכנה לשיבושים פוטנציאליים בייצור אם איראן או בנות בריתה יתקפו את ישראל.

בשבועות האחרונים גברה המתיחות סביב תוכנית הגרעין של איראן ולתקיפה אפשרית של ישראל. ההנחה היא שאם איראן תותקף היא תתקוף בחזקה את ישראל.

בשיחת ועידה שהתקיימה אתמול בנוגע לדיון ברווחי החברה לשנת 2011, שאל אנליסט השקעות את ינאי כמה מפעילות הייצור של החברה נמצאת בישראל. המנכ"ל השיב ואמר שהוא מניח שהשאלה קשורה "למקרי חירום או לסוגיות אזוריות". לדבריו, 30% מהייצור של טבע נעשה בישראל.

ינאי, שצפוי לעזוב את החברה באביב הקרוב, אמר שלחברה, המעסיקה כמעט 40 אלף איש ברחבי העולם, יש תוכניות מגירה והיא מעריכה את הסיכון לשיבושים כ"נמוך מאוד, כ-1%-2%".

"למוצרים החשובים שלנו יש עודפים", אמר ינאי. "למשל, עם הקופקסון, יש לנו שלושה אתרים שונים בשלוש מדינות שונות, כולם מוכשרים לשימוש מיידי ולאספקה של 100% מהביקוש, עם מלאי לחצי שנה לגיבוי מתקני הייצור".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות