אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלן אייברסון על סף פשיטת רגל צילום: בלומברג

אלן אייברסון על סף פשיטת רגל

למרות שהרוויח יותר מ-154 מיליון דולר בקריירה שלו, נמצא הרכז של פילדלפיה לשעבר לפני פשיטת רגל

16.02.2012, 17:27 | אסף רותם

אלן אייברסון, כוכב פילדלפיה לשעבר מה-NBA, היה אמור לחזור לשחק ב-NBA אך לא קיבל הזדמנות נוספת ובתום תקופה קצרה בטורקיה, חזר לארה"ב וככל הנראה קרוב להגיש בקשה לפשיטת רגל – זאת למרות שהכניס כ-154 מיליון דולר במהלך הקריירה שלו.

על פי היומון פילדלפיה אינקווירר, אייברסון לא מצליח לשלם את החשבונות שלו. "בית משפט בג'ורג'יה הורה לאלן אייברסון לשלם לצורף תכשיטים כ-860 אלף דולר. אבל נראה כי הוא פשוט לא יכול מאחר שהוא בקשיים כלכליים", נכתב בעיתון. חשבון הבנק שלו עוקל וכך גם הכנסות עתידיות.

המצב הכלכלי הקשה של אייברסון גורם להרמת גבות. השחקן הרוויח יותר מ-154 מיליון דולר מחוזיו עם קבוצות ה-NBA, בעיקר פילדלפיה ועל פי הערכות הוא קיבל יותר מ-7 מיליון דולר בשנה על פי הסכם החסות שלו עם ריבוק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
אין לו שום ברירה
אתם צריכים להבין עבור עצמכם את הלקח. המודל שיש לאדם בראש על העולם מילדותו הוא שיהיה לו בבגרותו, אם הוא לא פיתח מודעות. האנשים האלו גדלו במצוקה והם לא מכירים אפשרות אחרת מלבד מצוקה ולכן אין להם שליטה במצב והם מאבדים את כספם. זה קורה גם ל 80% מהזוכים בלוטו. אם התפיסה ההאנושית לא משתנה, המציאות לא משתנה. עכשיו תסתכלו פנימה את תוך הנפש שלכם. מה לא עבד טוב אצלכם: היחסים בין ההורים, הכסף, המשקל. אם לא תעשו עבודת התפתחות דרך כמה סדנאות טובות, תמצאו את עצמכם עם אותה בעיה בעתיד.
עופר  |  22.02.12
לכל התגובות