אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שיתוף מידע ישירות דרך תוכנת הדואר של העובדים צילום: shutterstock

שיתוף מידע ישירות דרך תוכנת הדואר של העובדים

טכנולוגיה ישראלית חדשנית של הסטארט-אפ הישראלי glooq מאפשרת לחברות לשתף מידע ישירות באאוטלוק של העובדים

20.02.2012, 11:26 | כלכליסט

טכנולוגיה ראשונה בעולם, פרי פיתוח הסטארט-אפ הישראלי - רבולושנרי, מאפשרת לחברות לשתף מידע ולתקשר עם העובדים ישירות על גבי האאוטלוק - בזמן אמת. ענק האנרגיה האירופי - Galp Energy, יבואנית הייניקן בישראל - טמפו, ועוד חברות במשק, כבר אימצו את הפתרון.

על פי סקר עולמי עולה כי עובד ממוצע מבלה בין 2-4 שעות בכתיבת דוא"ל ובשימוש בחלונות במשך יום העבודה שלו. דבר זה הופך את תוכנת המייל ואת תוכנת החלונות לפלטפורמה עם חשיפה גבוהה ביותר במהלך יום העבודה.

פתרון glooqOrg הינו פיתוח ישראלי, יחיד במינו בעולם, המאפשר לארגונים מרובי משתמשים לשלב סרגל מידע על גבי תוכנת האאוטלוק או על גבי שולחן העבודה של כל משתמש ובכך לספק מידע אפקטיבי, בזמן אמת ללקוחותיו הפנימיים של הארגון.

המערכת מתממשקת למערכות המידע הארגונית כדוגמת Microsoft SharePoint ואחרות ומציגה נתונים מעודכנים בזמן אמת.

"ארגונים מתחילים להבין שעובדים הם המשאב הכי חשוב של החברה וצריך להתייחס אליהם כאל לקוחות פנימיים. להעביר מסרים פנים ארגוניים בלי להעיק על שגרת העובד העמוסה גם כך, זה תמיד אתגר", אומר מני זילברשטיין סמנכ"ל מכירות במלם-תים.

המערכת מאפשרת הצגת תוכן עשיר כגון וידאו, אודיו, תמונות RSS ועוד - הכל ישירות על גבי האאוטלוק של העובד. "כמנהל IT של יותר מ-500 עובדים במקום לשלוח מיילים כל היום, פשוט שמים מודעה ע"ג האאוטלוק של כולם. מהיר, פשוט והכי חשוב חסכוני", אומר מומי דויטש מנהל מערכות המידע של טמפו.

"הטכנולוגיה הייחודית שלנו, היא תוצר של צוות הפיתוח האיכותי והקריאטיבי שלנו", אומר עודד באלי, מייסד משותף ומנכ"ל ברבולושנרי. "אנחנו מאמינים בפשטות, לא לסבך ולא לסרבל. פשוט לתת את מה שהמשתמש צריך. לא יותר ולא פחות" מסכם באלי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות