אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ראש השב"כ לשעבר יחתום את כנס לנדמרק צילום: מאיר אזולאי

ראש השב"כ לשעבר יחתום את כנס לנדמרק

בנאום ראשון מאז סיים את תפקידו יתמקד יובל דיסקין באיומי הסייבר על ישראל. "כלכליסט" יעביר את הנאום בשידור חי

21.02.2012, 14:56 | כתב כלכליסט

ראש השב"כ לשעבר, יובל דיסקין, ינאם בעוד זמן קצר בכנס לנדמרק ונצ'רס, בנאום ראשון מאז סיים את תפקידו. דיסקין יתמקד באיומים על מדינת ישראל, תוך דגש מרכזי על איומי הסייבר. "כלכליסט" יעביר את הכנס בשידור חי.

הכנס נפתח אתמול בנאומו של שר האוצר, יובל שטייניץ, שהדגיש את חשיבות המשקיעים הזרים ובעיקר החדשים שנכנסו לאחרונה לישראל. "ישראל היא המדינה היחידה שקיבלה עדכון של הדירוג שלה כלפי מעלה מסוכנויות הדירוג ואחוזי האבטלה שלה ירדו לרמה הכי נמוכה מזה 17 שנה. מה שראינו בשנים האחרונות זה התאוששות כלכלית מרשימה. ההצלחה הכלכלית נובעת מגידול משמעותי בכספים שמושקעים בכלכלה המקומית האמיתית", אמר אמש. 

הכנס ISRAEL DEALMAKERS  מתקיים על ידי לנדמרק ונצ'רס, בנק השקעות גלובלי המתמחה בניהול עיסקאות M&A וגיוסים פרטיים, ליווי אסטרטגי ופיתוח עסקי בתחום ההייטק ומשתתפים בו משקיעים בכירים מהעולם, אנשי ממשל, וכ- 700 מבכירי ענף ההיי-טק מהעולם ומישראל. בין המשתתפים גם סמנכ"לית השיווק של ג'נרל-אלקטריק, בכירי סיסקו העולמית, IBM, המנכ"ל של ברטלסמן מדיה השקעות, סמנכ"ל בכיר בחברת TATA, סמנכ"ל בכיר בסיסקו העולמית, הבעלים של טימברלנד, סמנכ"ל אסטרטגיה בסטארבקס, ראש תחום המדיקל בבוסטון סיינטיפיק ובכירים בחברות גלובליות כגון: דויטשה טלקום, Software AG וחברות רבות נוספות. לצד בכירים ישראלים כמו ישראל מקוב, דב מורן ויוסי ורדי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות