אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלי הררי, מייסד סאנדיסק: "כונני פלאש ינצחו את הכוננים הקשיחים עד 2020" צילום: בלומברג

אלי הררי, מייסד סאנדיסק: "כונני פלאש ינצחו את הכוננים הקשיחים עד 2020"

את הדברים אמר הררי במסגרת כנס ה-ISSCC שנערך בסן פרנסיסקו ביום ב' השבוע. למרות שפרש מסאנדיסק ב-2010, ממשיך הררי לתמוך בטכנולוגיית ההבזק

22.02.2012, 12:52 | סוכנויות הידיעות
הדברים נאמרו לאחר שמספר חוקרים של מיקרוסופט ואוניברסיטת סן דייגו צוטטו על ידי אתר חדשות ה-IT הבריטי "The Register" כאומרים שטכנולוגיית הפלאש מגיעה במהירות למחסום טכנולוגי שעלול למנוע את פיתוחה.

"המומחים הכי טובים – הם לפעמים גם קצרי רואי, ולפעמים הם טועים לגמרי" כך הוסיף הררי בזמן הנאום שלו. "אמנם הדרך לא תהיה קלה, המעבר מארכיטקטורה של 19 ננומטר ל-10 ננומטר דורשת שנתגבר על אתגרים קשים, אך אני מאמין שהדבר יתבצע בשנים הקרובות".

הררי התייחס לעתיד הטכנולוגי של שבבי הזיכרון ואמר כי: "טכנולוגיית ה-3D-ReRAM יכולה בהחלט לבצע מט לתעשיית הכוננים הקשיחים", למרות הצהרות אלה, הררי איננו מאמין שכונני פלאש יחליפו לחלוטין את הכוננים הקשיחים בעתיד הקרוב.

"במחשוב נייד הפלאש כבר ניצח ובגדול, המשחק נגמר" הוא מוסיף, "כונני פלאש מסייעים לבצע מהפכה בעולם אחסון הנתונים. פייסבוק ויוטיוב למשל דורשים יכולות IOPS שרק כונני פלאש יוכלו לספק להם".

אלי הררי פרש מסנדיסק לאחר 22 שנה בתפקיד המנכ"ל ב-2010. סנדיסק, החברה שהקים היא מחלוצות טכנולוגיית זיכרונות ההבזק והייתה הראשונה לזהות את פוטנציאל חברת אם-סיסטמס של דב מורן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות