אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפי פיתוח קיבלה הלוואה של 134 מיליון דולר לרכישת חניון אפימול צילום: אריאל בשור

אפי פיתוח קיבלה הלוואה של 134 מיליון דולר לרכישת חניון אפימול

ההלוואה התקבלה מ-VTB והיא בתנאים דומים להלוואות ששימשו את אפריקה להקמת אפימול

22.02.2012, 13:27 | שהם לוי

אפי פיתוח, חברה בת של אפריקה ישראל, דיווחה היום על נטילת הלוואה של 134 מיליון דולר מהבנק הרוסי VTB לצורך רכישת חניון אפימול.

ההלוואה, המסתכמת בסך של כ-4 מיליארד רובל (כ-134 מיליון דולר), והיא בתנאים דומים לתנאי הלוואות קודמות שניטלו על ידי החברה הבת, Bellgate Constructions Limited, לגבי מימונו והקמתו של קניון אפימול.

מאפי פיתוח נמסר, כי החברה הבת ממשיכה לנהל משא ומתן עם הבנק למימון העבודות להשלמת הקמתו של החניון, במקביל למשא ומתן בקשר עם רכישה של כ-600 חניות בחניון, על ידי הבנק.

אפי פיתוח טרם השלימה את העסקה והסדרים שונים לשם העברת הזכויות בחניון. מסירת החניון ורישום הזכויות כאמור מתוכננים להתבצע בסמוך לביצוע התשלום הראשון, בכפוף לבדיקות קבלה והתאמה על ידי אפי פיתוח.

אפריקה ישראל דיווחה לפני כחודשיים  לבורסה בתל אביב כי חברה בת של אפי פיתוח, Bellgate Constructions Limited, המחזיקה בזכויות בקניון אפימול, חתמה על הסכם עם עיריית מוסקבה לרכישת החניון שליד קניון אפימול – קניון הדגל של החברה ברוסיה שאותו פתחה ברבעון השני של 2011.

בחניון 2,700 מקומות חניה. על פי ההסכם, אפי פיתוח תשלם בתמורה 126 מיליון דולר. נכון למועד הדיווח של החברה לבורסה כ-65% מעבודות ההקמה של החניון הושלמו. על פי ההסכם, התמורה תשולם בארבעה תשלומים, הראשון שבהם עד ינואר הקרוב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות