אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בשורה למעריצים: ג'יי קיי רולינג מוציאה ספר חדש צילום: בלומברג

בשורה למעריצים: ג'יי קיי רולינג מוציאה ספר חדש

הסופרת שכתבה את סדרת הספרים לילדים הארי פוטר מוציאה ספר שמיועד למבוגרים אשר לדבריה "יהיה שונה מאוד מהסדרה"

24.02.2012, 20:52 | סוכנויות הידיעות
מעריצי ג'יי קיי רולינג המבוגרים יכולים להתכונן: הסופרת הפופולרית מוציאה ספר חדש לקהל הבוגר. ג'יי קיי רולינג, שכתבה את סדרת "הארי פוטר", חתמה על הסכם עם הוצאת הספרים ליטל בראון בארה"ב ובריטניה להוציא לאור את הספר הראשון שלה שמיועד למבוגרים, כך הודיעה הוצאת הספרים.

שם הספר, תאריך ההוצאה והפרטים לגבי הספר עוד לא פורסמו. שכנה של רולינג באדינבורו, הסופר איאן רנקין כתב בטוויטר שהוא חושב שרולינג כתבה ספר מתח.

"אתם לא חושבים שזה יהיה מצחיק אם הספר הראשון של רולינג למבוגרים יהיה סיפור על פשע שמתרחש באדינבורו?", כתב רנקין.

הספר השביעי והאחרון בסדרת הארי פוטר יצא ב-2007, ובשנים האחרונות הסופרת הבריטית אמרה שהיא עובדת על ספר למבוגרים ועל אנציקלופדיה של פוטר. ספריה של רולינג בסדרת הארי פוטר שברו שיאי מכירות ברחבי העולם, הוצאו לאור על ידי בלומסברי בבריטניה וצ'ולסטיק בארה"ב. רולינג תחלוק כעת הוצאה לאור עם סטפני מאייר, שכתבה את סדרת הספרים "דמדומים".

"למרות שנהניתי לכתוב אותו באותה המידה שנהניתי לכתוב את סדרת הארי פוטר, הספר החדש יהיה מאוד שונה מהסדרה", אמרה רולינג. "החופש לחקור טריטוריה חדשה הוא מתנה שניתנה לי על ידי ההצלחה של הארי פוטר", אמרה.

סדרת הארי פוטר הודפסה בכ-450 מיליון עותקים והספרים תורגמו ל-74 שפות. סדרת סרטים המבוססים על הספרים בכיכובו של דניאל רדקליף הסתיימה בשנה שעברה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות