אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
וריפון תפרוס תשתית NFC לתשלום דרך המכשיר בסלולרי בישראל צילום: קובי קנטור

וריפון תפרוס תשתית NFC לתשלום דרך המכשיר בסלולרי בישראל

ענקית התשלומים מאפשרת לראשונה תמיכה של ביצוע תשלום אצל קמעונאים בטכנולוגיית NFC. החברה תפרוס תשתית NFC אצל קמעונאים בישראל ובעולם

26.02.2012, 11:58 | כלכליסט

חברת וריפון, הודיעה היום על השקת סט כלים ושירותים המאפשרים למפעילי הרשתות הסלולאריות להציע תשלומים סלולריים אצל קמעונאים בטכנולוגיית NFC, שתספק לסוחרים וצרכנים את היתרונות של תשלום סלולרי, קידום מכירות ויישומים מתקדמים.

בכך מצאה החברה פתרון לאתגר המרכזי המקשה על חדירת תשלומים סלולריים אצל קמעונאים. וריפון תאפשר הטמעה של כלי הניהול המתקדמים שפיתחה לניהול מסופי תשלום, שיאפשרו הפעלה של שירותים מתקדמים מבוססי NFC, שכיום אין יכולת טכנית להציעם בשוק.

כמו כן, תפרוס וריפון תשתית NFC אצל קמעונאים בישראל ובעולם. מקורות מהימנים בענף מעריכים את עלות פריסת התשתית בישראל בעשרות מיליוני שקלים. טכנולוגית ה-NFC או Near Field Communication מאפשרת, בין היתר, ביצוע תשלום באמצעות הטלפון הנייד.

דן סופר, סגן נשיא בחברת וריפון העולמית, מסביר, כי: "וריפון מצאה פתרון לאתגר המרכזי המקשה על חדירת תשלומים סלולריים - בעיית הביצה והתרנגולת – זאת על ידי פריסת תשתית NFC אצל קמעונאים. בכך מעודדת וריפון הנפקה של טלפונים סלולריים מבוססי NFC. לווריפון פריסה רחבה בקרב הקמעונאים ויכולת להעניק מגוון רחב של פתרונות לכל סוגי הקמעונאות (מרשתות גדולות ועד עסקים בינוניים וקטנים). וריפון העולמית בחרה בישראל כאחד השווקים הראשונים להשקת הפלטפורמה הנ"ל. בהמשך, מתכוונת החברה לשכפל מודל זה גם למדינות אחרות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות