אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: ג'נרל מוטורס תרכוש 7% מפיג'ו

דיווח: ג'נרל מוטורס תרכוש 7% מפיג'ו

בלומברג מדווחת כי פיג'ו עשוייה להודיע עוד השבוע על הרכישה; העסקה תהיה מותנית ככל הנראה בכך שג'נרל מוטורס לא תנסה להגדיל את שיעור החזקותיה ביצרנית הרכב הצרפתית

27.02.2012, 21:36 | סוכנויות הידיעות
פיג'ו עשוייה להודיע עוד השבוע על תוכניות למכור כ-7% מיצרנית הרכב הצרפתית לג'נרל מוטורס, כך מדווחת הערב סוכנות הידיעות רויטרס לפי אנשים הבקיאים בעניין.

העסקה עשויה להיות מותנית בהסכם הקפאה לפיו ג'נרל מוטורס לא תנסה להגדיל את החזקותיה בפיג'ו, כך אמרו המקורות לבלומברג. פיג'ו עשויה להציע מניות נוספות בהנפקת זכויות כחלק מהעסקה.

שותפות בין ג'נרל מוטורס לפיג'ו עשויה לכלול פיתוח מנועים ובניית כלי רכב ביחד באיזור, כך אמר הבקיא בעניין בשבוע שעבר. קלאוס פטר מרטין, דובר של ג'נרל מוטורס סירב להגיב היום וכך גם דובר של פיג'ו.

ג'נרל מוטורס, יצרנית הרכב הגדולה בעולם מחפשת דרכים להפוך את המותג אופל שלה לרווחי, בעוד שפיג'ו מנסה להפחית את נטל החובות שלה. המכירות של פיג'ו באירופה ירדו ב-8.8% ב-2011 ל-1.68 מיליון כלי רכב. מכירות ג'נרל מוטורס ירדו ב-1.9% ל-1.17 מיליון. מנהלים בתעשיית הרכב צופים כי מסירות המכוניות באירופה ירדו ב-2012, זו השנה החמישית ברציפות.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות