אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עמנואל רוזן בדרך חזרה לערוץ 10 צילום: טל שחר

עמנואל רוזן בדרך חזרה לערוץ 10

מנהל מגעים על תפקיד הכתב והפרשן המדיני. צפוי להגיש גם את תוכנית האקטואליה המורחבת ביום שישי, שתקבל פנים חדשות. מועמד להגיש לצדו: הפרשן הצבאי אלון בן-דוד

28.02.2012, 10:58 | רז שכניק, ידיעות אחרונות

בשורות חדשות מכיוון ערוץ 10. גורמים בתעשיית הטלוויזיה מספרים כי עמנואל רוזן צפוי לחזור לחברת החדשות של הערוץ, ולנחות בתפקיד הכתב והפרשן המדיני. בנוסף, צפוי רוזן להגיש את תוכנית החדשות המורחבת בימי שישי בערב של ערוץ 10, לצד הפרשן הצבאי אלון בן-דוד. בימים אלה מנהלים בערוץ מו"מ עם רוזן, שטרם נסגר. החתמתו תלויה גם במציאת מקורות כלכליים שיאפשרו את החתימה על החוזה בין הצדדים.

רוזן נמנה עם מייסדי חברת החדשות של ערוץ 10 בשנת 2002, שימש ככתב וכפרשן המדיני של הערוץ והגיש את תוכנית תחקירים "זה הזמן". אחרי 4 שנים חזר לערוץ 2, והגיש תוכניות אקטואליה ותחקירים. כיום מגיש רוזן את התוכנית "תיק תקשורת" בטלוויזיה החינוכית וכן תוכנית אקטואליה ותקשורת ב"רדיו ללא הפסקה". משרת הכתב המדיני בערוץ 10 נותרה ריקה עם פרישתו של הכתב הקודם צ'יקו מנשה, ובערוץ סבורים שרוזן הוא האיש הנכון לאייש את התפקיד.

בנוסף, מבקשים בערוץ 10 להעלות תוכנית אקטאוליה חדשה ומורחבת בימי שישי, שתיתן קרב של ממש ל"אולפן שישי" של ערוץ 2 ול"יומן" של ערוץ 1 בהגשת איילה חסון, שמנצח גם הוא את התוכנית הנוכחית של ערוץ 10. רוזן מיועד להגיש את התוכנית יחד עם אלון בן-דוד, שהוזכר בשבועיים האחרונים כאחד המועמדים המובילים לרשת את כסאו של יעקב אילון כמגיש המהדורה היומית לצד תמר איש-שלום. בערוץ 10 מתלבטים בימים אלה בין האופציות, ואחד המתלבטים הוא בן-דוד עצמו. כיום מגישה נסלי ברדה את תוכנית האקטואליה ביום שישי "השבוע" - אחרי ההתפטרות של גיא זהר מהתפקיד בשידור חי, בספטמבר 2011.

בערוץ 10 סירבו אתמול להגיב על הידיעה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות