אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רד האט עם הראש בעננים של אמזון

רד האט עם הראש בעננים של אמזון

מערכת ההפעלה מבוססת לינוקס לעסקים רד האט מאפשרת למנויים ניידות לענן אל Amazon EC2 דרך Red Hat Cloud access

28.02.2012, 11:44 | כלכליסט

רד האט (Red Hat), הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה כי היא מרחיבה את ההיצע שלה ב- Amazon Web Services עם ההוספה של

MRG Grid דרך Red Hat Cloud access.

יניב ליבוביץ, מנהל אזורי ומנהל פעילות רד האט בישראל תורכיה, יוון וקפריסין, אומר כי Cloud access הנה יכולת המאפשרת ללקוחות רד האט לנייד את המנויים שלהם בין שרתים מסורתיים באתר, ועננים מחוץ לאתר המתארחים אצל Premier Certified Cloud Providers כמו Amazon Web Services.

רד האט הביאה תחילה את מנויי Red Hat Enterprise Linux שלה לענן עם Red Hat Cloud access ב-2010. עתה מוסיפה החברה את Red Hat Enterprise MRG Grid כמוצר השני הזמין לניצול יתרונות תוכנית ה-Cloud access שלה.

MRG Grid כולל תפקודיות מסרים, זמן אמת וגריד, המציעה ביצועים, זמן תגובה וניהול גריד מחשוב משופרים. טכנולוגיית MRG Grid מספקת פלטפורמה מנוהלת עבור סביבות מחשוב בתפוקה גבוהה (HTC) ומיחשוב עתיר ביצועים (HPC).

Red Hat Enterprise MRG Grid הורחבה לאחרונה ל- Amazon Web Services דרך DeVPay, המאפשרת ללקוחות לבנות עננים היברידיים או להשתמש ב-MRG Grid בענן עבור ניהול תעבורה ויכולות HPC לפי דרישה.

כספק ענן של רד האט, Amazon Web Services מאפשר ללקוחות להשתמש באותן תמונות הן באתר והן בענן, דרך שירות עדכון in-cloud. תיקונים ועדכונים זמינים דרך שירות ה-in-cloud, כך שלקוחות שהנם בעלי יכולת גישה לענן יכולים להיות בטוחים שיש ברשותם תמונות מעודכנות.

יניב ליבוביץ מציין, כי יתרון חשוב של גישת רד האט לענן הנו בכך שהיא בנויה על טכנולוגיית קוד פתוח סטנדרטית, המספקת גישת פלטפורמת יישומים עקבית ברחבי סביבות פיזיות, וירטואליות וענן – לפתח פעם אחת, לפרוס בכל מקום.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות