אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קמינריו השיקה חבילת הגנה והתאוששות מאסון למערכות אחסון

קמינריו השיקה חבילת הגנה והתאוששות מאסון למערכות אחסון

קמינריו השיקה את DataProtect – פתרון הדור הבא של זמינות והגנה על מידע במערכות אחסון מבוססות SSD לארגונים

28.02.2012, 14:18 | כלכליסט, אסף גלעד ומאיר אורבך

קמינריו הישראלית, שמתמחה בפתרונות אחסון עתיר ביצועים מבוססי SSD, השיקה היום את DataProtect, פתרון זמינות והגנה על מידע במערכות אחסון ארגוניות, המהווה חבילת הגנה, גיבוי והתאוששות מאסון עבור מערכות האחסון K2 – אחסון SAN מבוסס SSD.

עם DataProtect, קמינריו מציגה מרכיב חשוב במערכת האחסון שלה – K2, המותאם להגנה על מערכות SSD. מערכות K2 מציעות כיום חבילת הגנה עבור אחסון מבוסס SSD עם יכולת ריפוי עצמי וזמינות גבוהה ומהירה של המידע, לצד הגנה על נפחי מידע עצומים.

כיום, כאשר מערכות אחסון מבוססות SSD בעלות ביצועים גבוהים במיוחד הפכו למבוקשות יותר בסביבות הארגונים הגדולים, נדרשת מהן גם הגנת מידע ברמה הגבוהה ביותר. K2 של קמינריו היא מערכת האחסון מבוססת SSD הראשונה המציעה זמינות גבוהה מלאה ברמת אנטרפרייז והגנת מידע במערכת אחת.

"מדיית אחסון SSD הינה מהירה מאוד עם שיהוי של מיקרו שניות, לכן האתגר לעסקים הוא להגן על היישומים הקריטיים תחת מהירויות אלה", אמר דני גולן, מנכ"ל קמינריו. "DataProtect היא אסופת רכיבי תוכנה במערכות אחסון שייעודה הספציפי היא להגן על הנתונים המאוחסנים במדיית SSD מהירה".

קמינריו היא חברת סטארט־אפ שמקורה בחממת הטכניון בחיפה, ואוחזת ברשימה מכובדת של משקיעים כמו סקויה ופיטנגו. היא נחשבת לשחקנית בולטת בתחום שיפור מערכות אחסון ארגוניות, ונחשבת לשחקנית המוכרת גם ללקוחות ישראליים בהם גם בנק לאומי וחברת החשמל.

קמינריו פיתחה טכנולוגיה העוקפת את הצורך לעבוד עם דיסק קשיח, ופונה לזיכרון מסוג DRAM עם מערכת הפעלה חדשנית יחסית. בכך, היא מסוגלת להאיץ פעילות של מערכות ארגוניות דוגמת ERP.

חברת החשמל, למשל, דיווחה כי זמן העיבוד של פעולה במערכת המידע שלה, למשל חיוב לקוח, ירד באופן משמעותי בעקבות הטמעת המערכת של קמינריו. החברה מנוהלת על ידי ותיקים בענף ההייטק, בהם אופיר דובובי, לשעבר מנהל התפעול של נייס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות