אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התאחדות הכדורגל יוצאת בקמפיין שיווקי לנבחרת צילום: עודד קרני באדיבות ההתאחדות לכדורגל בישראל

התאחדות הכדורגל יוצאת בקמפיין שיווקי לנבחרת

במסגרת הקמפיין השיווקי שמתחיל במשחק נגד אוקראינה, מחירי הכרטיסים יהיו נמוכים והנבחרת הצעירה תקודם כמו הנבחרת הבוגרת

28.02.2012, 16:01 | כתב כלכליסט

מחר (ד') יתקיימו שלושה משחקי ידידות של נבחרות ישראל, הבוגרת והצעירה, באצטדיונים החדשים בעכו ובפתח תקווה, וההתאחדות לכדורגל רואה בהם תחילה של קמפיין שיווקי עם קונספט חדש מבחינתה. נבחרת הנוער של ישראל, תחת שרביטו של אלי אוחנה, תשחק מול נבחרת הנוער של איטליה בעכו. הנבחרת הצעירה (עד גיל 21) של גיא לוזון תשחק מול הנבחרת הצעירה של אוקראינה באצטדיון המושבה ומיד אחר כך יתקיים המשחק הראשון של אלי גוטמן כמאמן נבחרת ישראל.

על מנת למשוך כמה שיותר אנשים למשחק הראשון, מחירי הכרטיסים יעמוד על 20 שקל לכרטיס (לא כולל עמלה).

הנבחרת הצעירה של ישראל, שעושה את הכנותיה לקראת השתתפותה באליפות אירופה U21 שתתקיים בישראל, תתמודד מול הנבחרת הצעירה של אוקראינה באצטדיון "המושבה" בפ"ת בשעה 16:00. בימים אלה נמצאות הנבחרות האירופאיות עד גיל 21 לקראת סיום שלב הבתים המוקדמים לטורניר היורו. נבחרת ישראל, כמארחת הטורניר, אינה משתתפת במוקדמות, אך בהתאחדות לכדורגל פועלים לכך שיתקיימו מספר רב של משחקי הכנה עבור הנבחרת לקראת הטורניר. בהתאחדות גם פועלים לכך שהנבחרת הצעירה והנבחרת הבוגרת ישווקו כמעט באותה צורה. בשעה 19:00 תעלה הנבחרת הבוגרת למשחק מול אוקראינה.

כמו כן, ההתאחדות מבקשת מאוהדים לקחת חלק בקמפיין רשת חברתי ראשון שהיא עושה. לפי המבצע, אוהדים שיצבעו עצמם בצבעי הדגל הישראלי ויגיעו מחופשים בכחול לבן יוכלו להיות בין האוהדים שילוו את הנבחרת בפעילויות מיוחדות הקשורות בקמפיין. צלם ההתאחדות יצלם את האוהדים הצבעוניים ביותר מבין היושבים ביציעים ואת התמונות יעלו לעמוד הפייסבוק של ההתאחדות לכדורגל. 22 התמונות שיקבלו הכי הרבה "לייקים" יעלו לשלב הגמר של התחרות שיתקיים בסוף החודש, אז יוצגו התמונות בפני ועדה שתורכב ממאמני נבחרות ישראל שיבחרו את 11 התמונות המקוריות ביותר ואת האוהדים שיזכו ללוות את הנבחרת.

מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, אורי שילה: "קיום משחקים בינלאומיים ביום אחד בשני אצטדיונים שונים מהווה מעין ניסוי כלים ראשון למשחקי היורו שייערכו ב-2013 בישראל. חשוב שנראה כיצד הדברים מתבצעים והיכן נצטרך להוסיף, לתקן, לעבות ולהפיק לקחים. כמו כן, מאחר והנבחרת הצעירה של ישראל לא מתמודדת בשלב הבתים המוקדמים לקראת טורניר היורו, אנו בהתאחדות מחויבים לארגן עבורה מספר רב של משחקי הכנה. זה מה שנעשה".

משחקה של נבחרת הנוער נגד נבחרת איטליה (עד גיל 19) יתקיים באצטדיון החדש בעכו בשעה 17:00. משחק זה מהווה הכנה לשלב העילית של אליפות אירופה עד גיל 19. 
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות