אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טליט ו-Telefónica משיקות חבילת שירותים לספקי פתרונות M2M צילום: בלומברג

טליט ו-Telefónica משיקות חבילת שירותים לספקי פתרונות M2M

טליט ו-Telefónica משיקות חבילת שירותי ערך מוסף, תמיכה, קישוריות גלובלית ומודולי תקשורת לחברות קטנות ובינוניות המספקות שירותי M2M

01.03.2012, 11:47 | כלכליסט

בכנס הסלולר העולמי (MWC) המתקיים בברצלונה, הכריזה קבוצת טליט על שותפות אסטרטגית עם חברת התקשורת הגלובלית Telefónica, במטרה להציע שירותי ערך מוסף, תמיכה, וקישוריות גלובלית, שהיו שמורים בעבר לחברות גדולות.

השותפות בין החברות תאפשר לחברות העוסקות בתחום ה- M2M (תקשורת בין מכונות) לקבל גישה לרשת התקשורת הסלולרית הגלובלית של Telefónica, כיסוי חוצה גבולות, רכיבי רשת ייעודיים ל-M2M, ופלטפורמה לניהול כרטיסי SIM.

טליט מביאה לשותפות עם Telefónica את המודולים והתוכנה מתוצרתה, מומחיות בתחום יישומי תקשורת בין מכונות (M2M), ותמיכה גלובלית בלקוחות המבוססת על סל שירותי ערך מוסף שהוצג לאחרונה.

"חבילת שירותים זו של טליט ו-Telefónica, מצביעה על שינוי דפוסי חשיבה בענף. מעתה, כל ספק שירותי M2M בכל גודל שהוא, יוכל לספק שירות ופתרונות, באותה רמת ביצועים, איכות שירות, תמחור ותמיכה כמו השחקנים הגדולים ביותר בענף" אמר עוזי כץ, מנכ"ל טליט.

"רבים מהיישומים החדשים המלהיבים ביותר בתחום תקשורת בין מכונות מפותחים ע"י חברות קטנות, וההיצע החדש יאיץ את החידושים בתחום זה ברחבי תבל" כך הוסיף כץ.

בשלב ראשון, יושק השירות החדש, עד הרבעון השלישי של 2012, באירופה, המזה"ת ואפריקה, בדרום אמריקה ובמדינות נבחרות.

השירות החדש יאפשר לספקי שירות ומפתחי ישומים בתחום ה-M2M להוציא לשוק פתרונות במהירות גבוהה יותר, עם תמיכה טכנית לאורך כל מחזור החיים של המוצר, יכולות ניטור, ניהול יעיל של התקציב בזמן אמת, תעריפים נמוכים יותר עבור יישומים נייחים וניידים, ולוגיסטיקה, תפעול ופריסות יעילים יותר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות