אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: הקלאסיקות המצוירות פוגשות את 2012 צילום מסך: Youtube

Play: הקלאסיקות המצוירות פוגשות את 2012

צבי הנינג'ה מקבלים פתיח סטופ-מושן, הסימפסונס במחווה למשחקי הכס ומפגש מרגש בין סופר מריו לפורטל. וגם: ניסוי מוזר עם מטרונומים, תשדיר בחירות מטריד במיוחד ומתיחת מעליות מוצלחת

05.03.2012, 19:03 | שי רינגל

קוואבנגה!

 

זה לא ממש מסובך לשחזר באנימציית סטופ-מושן את הפתיח של צבי הנינג'ה. כל מה שצריך זה אקשן פיגרס, לדעת לצייר, המון כישרון ויותר מדי זמן פנוי. בקטנה. עכשיו שמישהו יעשה את אותו הדבר לפתיח הישראלי, ונוכל לשלוח את שרדר לממד X לנצח.

ועוד בפתיחי טלוויזיה קלאסיים שפגשו את 2012: הסימפסונס עושים את "משחקי הכס". יש בלאגן זכויות יוצרים קטן סביב הסרטון הזה, כך שאנחנו מקווים שהוא ישרוד.

מפגש ענקים

ממשיכים עם האווירה הנוסטלגית: תארו לכם שמישהו היה לוקח את סופר מריו, לוקח את פורטל, ומשלב את שניהם למשחק הכי כיפי בהיסטוריה האנושית. עכשיו תפסיקו לדמיין: כאן תוכלו להוריד את הפלא הזה. הלב שלנו נזרק לפורטל אחר בזמן שהוא החסיר פעימה.

ניסוי המטרונום

ועכשיו, קצת מדע: אם חמישה מטרונומים מכוונים כך שיתקתקו באותו הקצב, אך מתחילים בזמנים שונים, אפשר לשער שהם לעולם לא יסתנכרנו. אז איך זה שבסופו של דבר כל חמשת המטרונומים עוברים לאותו הקצב, כפי שניתן לראות בסרטון הבא? זהירות - זה עלול לשבור לכם את הראש.

למזלכם, האנשים הטובים ברדיט ניסו לענות על השאלה הזאת.

הפיתום הגרוע בהיסטוריה

כשמועמד לסנאט לקח את הבן שלו לקמפיין ברחבי ארצות הברית, הוא לא ממש הבין מה זה אומר. פשוט צפו בראיון הבא, כנראה אחד מראיונות הטלוויזיה המטרידים אי פעם, ותראו למה אסור להשתמש בילדים לצרכים פוליטיים. יאק.

נולדת במעלית?

רמי גילארד לא צריך לחכות חודש ל-1 באפריל בשביל למתוח מישהי. איזה מלך.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות