אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הערכה חדשה: מגדל עתידים ייפתח בעיכוב של שנה צילום: זוהר שטרית

הערכה חדשה: מגדל עתידים ייפתח בעיכוב של שנה

על פי הערכת מנכ"לית קריית עתידים, המגדל יאוכלס בינואר 2013; חברת רום גבס של א.דורי תבצע את עבודות הגמר בהיקף של 50 מיליון שקל

06.03.2012, 10:17 | דותן לוי

מגדל עתידים יפתח רק בינואר 2013, כך העריכה השבוע אלקה אילני, מנכ"לית קריית עתידים. מדובר בעיכוב של שנה מעבר לתאריך הפתיחה המשוער של המגדל אותו העריכה אילני בתחילה כפברואר 2012.

רק בימים האחרונים נערך מכרז לביצוע עבודות הפנים והגמר של המגדל בו זכתה חברת רום גבס שבשליטת א.דורי. היקפו הכספי של המכרז נאמד ב-50 מיליון שקל. על חברת רום גבס יהיה לעמוד כעת בלוחות זמנים נוקשים ולפיהם עליה לסיים את העבודות בתוך פחות משנה.

בעבר ציינו בקריית עתידים, כי המגדל ייפתח במועד - ללא קשר להיקף השטחים שיושכרו בו. עם זאת, לאור מיעוט שטחים שהושכרו בו בשילוב עם עיכוב של קבלני הביצוע אשר טרם סיימו את העבודות בשטחים הציבוריים, החברה נאלצה לדחות את מועד הפתיחה.

מגדל עתידים כולל 35 קומות בשטח של כ-125 אלף מ"ר, מתוכם 70 אלף מ"ר קומות משרדים, 3,000 מ"ר בשתי קומות מסחר וחניון תת קרקעי בשטח של 52 אלף מ"ר. שווי הפרויקט עומד על כ-600 מיליון שקל.

המגדל הוא חלק מקריית עתידים שמוחזקת בבעלות שווה של עיריית תל אביב ואוניברסיטת תל אביב ומשתרע על שטח של כ-90 דונם וכולל 12 בניינים בשטח כולל של 250 אלף מ"ר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות