אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פלנוס מממנת

פלנוס מממנת

קרן ההלוואות מעמידה אשראי בהיקף של 9 מיליון דולר לחברות השקעות, קלינטק ופרסום

08.03.2012, 11:42 | מאיר אורבך

פלנוס, קרן ההלוואות מקבוצת ויולה, חתמה באחרונה על 3 עסקאות מימון חדשות בהיקף כולל של 9 מיליון דולר, עם החברות מטרולייט, myThings ו־TheTime. בחצי השנה האחרונה העמידה הקרן הלוואות בהיקף של כ־30 מיליון דולר.

פלנוס העמידה אשראי בהיקף של 4 מיליון דולר לחברת הקלינטק מטרולייט. החברה מספקת פתרונות תאורה המאפשרים להוזיל את צריכת האנרגיה ואת עלויות התחזוקה, מבלי לפגוע באיכות התאורה. בנוסף, העמידה פלנוס אשראי של 3 מיליון דולר לחברת myThings, שפיתחה טכנולוגיה מתקדמת של פרסום ממוקד. בעסקה שלישית העמידה פלנוס מימון של 2 מיליון דולר לחברת ההשקעות TheTime, אשר מתמקדת בחברות אינטרנט, מדיה, תוכן וסלולר בשלבים מוקדמים. TheTime הוקמה ביולי 2009, לאחר שאילן שילוח, יו"ר ובעלים של קבוצת הפרסום מקאן אריקסון, וניר טרלובסקי, משקיע פרטי בחברות טכנולוגיה, רכשו חממה טכנולוגית והסבו אותה לחברת השקעות.

לפני כמה חודשים העמידה פלנוס אשראי בגובה 11 מיליון דולר ליצרנית הדלתות רב־בריח, ולדברי רותי שמחה, שותפה ומייסדת קרן פלנוס: "בתקופה האחרונה אנו עדים ליותר ויותר חברות אשר פונות לאפיק החוץ־בנקאי. מיום הקמת הקרן ביססנו את מעמדנו כספקי אשראי עדיפים לחברות טכנולוגיה ובשנים האחרונות הרחבנו את היריעה לחברות מתחומי תעשייה מסורתיים".

קרן פלנוס מנהלת נכסים בהיקף כולל של יותר מ־320 מיליון דולר. הקרן, בניהולם של מוטי וייס, רותי שמחה, מומי קרקו ויעל אנדורן, מגובה על ידי משקיעים מוסדיים מובילים בישראל ובחו"ל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות