אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
UMI מצטרפת למועדוני הצרכנות: תציע הנחות לעמיתי חבר

UMI מצטרפת למועדוני הצרכנות: תציע הנחות לעמיתי חבר

יבואנית שברולט, ביואיק וקדילאק תציע לחברי המועדון את הספארק בהנחה של 6,600 שקל, את הקרוז בהנחה של 9,000 שקל ואת הקרוז טורבו בהנחה של 12 אלף שקל

11.03.2012, 17:18 | תומר הדר

מועדוני הצרכנות, כך נדמה, הפכו בשנים האחרונות לאמצעי לגיטימי עבור יבואני הרכב להעניק ללקוחותיהם הנחות מבלי לפגוע בערכי המחירון. החודש מגיע תורה של UMI, יבואנית שברולט, להציע את מרכולתה לעמיתי מועדון הצרכנות חבר.

על פי פרסומי חבר שהופצו בקרב עמיתי המועדון, יוצעו מכוניות שברולט, ביואיק וקדילאק בהנחה. כך לדוגמה שברולט ספארק תוצע ב-60,990 שקל, הנחה של 6,600 שקל ממחירה המלא. מחירה של שברולט קרוז המשפחתית יחל ב-113,900 שקל, הנחה של 9,000 שקל ממחיר המחירון הרשמי, ואילו שבולט קרוז טורבו תוצע לעמיתי חבר ב-128 אלף שקל, 12 אלף שקל פחות ממחיר המחירון הרשמי. גם המיניוואן שברולט אורלאנדו, שרק הושק בישראל החודש במחיר של 170 אלף שקל, יוצע ללקוחות חבר במחיר של 160 אלף שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
תמתינו תמתינו תמתינו
עוד חודש המחירים ירדו על אפם וחמתם של היבואנים,חברו להם מספר גורמים,מודלים חדשים נחשפו,הפסקת ייצור הדגמים הקיימים שנת ייצור חדשה,תשלום על אחסנה,אילוץ היבואן לרשום את הרכב על שמו לאחר שנה באחסנה,שכירת מקומות אחסנה נוספים,אילוץ בעלי הקרקע במיסוי גבוה לאחר שניצלו קרקע חקלאית למסחר ולכן דורשים לייקר את מחיר השכרת השטח,צמיגים שעמדו בשמש מעל שנה לא שווים כלום,צבע אדום ושחור דוהה,חלקים פלסטיים נסדקים,בקיצור היבואנים אכלו אותה...הקיץ בפתח .
מורגנשטיין , מיאמי  |  18.03.12
7.
אנחנו, הצרכנים שמזלם לא הכניס אותם לחבר ודומותיה
הופעים בעצם לצרכנים סוג ב', מדוייק יותר - ג'. יוצא שדווקא אלה שנהנים ממשכורות גבוהות, פנסיות גבוהות, הם אלה שמצ'ופרים, לעומת העמך שבקושי גומרים חודש. לפיכך, הנשק היחיד שלנו ושהיעילות שלו כבר הוכחה הוא נשק החרם. כל חברה שמפלה לרעה צרכן פשוט נטול וועדים והתאגדויות יש להחרים אותו בקול תרועה. לא להתקרב לאולמות התצוגה שלו, לא כל שכן למכוניות משומשות מתוצרתו. שילמדו לקח.
דרור5  |  13.03.12
לכל התגובות