אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפל מגייסת מהנדסים למרכז הפיתוח בהרצליה צילום: אריאל בשור

אפל מגייסת מהנדסים למרכז הפיתוח בהרצליה

לאחר סבב פיטורים שנערך בתחילת השנה, חוזרת אנוביט, הרכישה הטרייה של אפל, לגייס עובדים. בעקבות הרכישה שונה שמה ל־HDC

13.03.2012, 08:08 | אסף גלעד

לאחר סבב פיטורים שנערך בתחילת השנה, חוזרת הרכישה הטרייה של אפל, חברת אנוביט מהרצליה, לגייס עובדים. ל"כלכליסט" נודע כי לאחר רכישת אנוביט בידי אפל, שונה שמה של החברה ל־HDC (מרכז הפיתוח בהרצליה). אריאל מייסלוס, לשעבר נשיא אנוביט, הפך למנהל בכיר במרכז הפיתוח. לאחרונה פנה מייסלוס לכמה מחבריו בבקשה לאתר עובדים למרכז החדש של אפל בישראל.

מייסלוס הציג עצמו בפני חבריו כנציג של אפל בהרצליה, וסיפר כי הוא מגייס בימים אלה עובדים לתפקידי הנדסת אלגוריתמים, תוכנה וחומרה (VLSI). "אם אתם מכירים אנשים שמעוניינים להיות חלק מהחברה המצליחה בעולם, בתקופה שבה אנחנו גדלים בישראל, בבקשה שלחו אלינו קורות חיים".

אפל פרסמה לאחרונה מודעת דרושים ראשונה עבור מרכז הפיתוח הצפוני שלה, שצפוי לקום בחיפה. אפל ביקשה לשכור מנהל לגיוס של מהנדסים ומנהלי פיתוח במרכז החיפאי. שני המרכזים, בחיפה ובהרצליה נבדלים זה מזה בתחומי התוכן: המרכז בהרצליה עוסק בפיתוח התקני זיכרון, והמרכז בחיפה צפוי לעסוק בפיתוח רכיבים לשבבי ה־A5 וה־A6, מעבדי הדגל של ענקית הטכנולוגיה המשולבים במוצריה הניידים, כולל האייפון והאייפד.

אנוביט פיטרה עשרות עובדים מתחום המכירות, השיווק והאדמיניסטרציה מיד לאחר הרכישה וסגרה את פעילות השרתים הארגוניים שלה, וכעת היא ממוקדת בפיתוח שבבים לייעול האחסון במוצרי אפל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
תגובה ל 9
אין קשר. אנוביט העסיקה אנשי מכירות שיווק ותמיכת לקוחות בנוסף למחקר ופיתוח. עם המכירה לאפל הצד של מכירה ותמיכה הפסיק להיות רלוונטי ולא היה ניתן להעסיק אנשים אלו בתפקיד אחר בחברה ולכן הם פוטרו (עם תנאים טובים, אף אחד לא נזרק לכלבים) בהמשך, החברה מתנהלת רק כמרכז מו"פ. לאור הרחבת פעילות המו"פ נוצר צורך לגייס אנשים חדשים (אנשי מו"פ , לא אנשי מכירות) ולכן מתבצע כרגע גיוס. מגיב 9 , יש לך פיתרון יותר הגיוני למצב? (מה לעשות עם אנשי שיווק ומכירה כאשר אתה כבר לא משווק ומוכר)
א.א  |  14.03.12
לכל התגובות