אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Dome9 מציעה: אבטחת ענן לכמות בלתי מוגבלת של שרתים בחינם

Dome9 מציעה: אבטחת ענן לכמות בלתי מוגבלת של שרתים בחינם

חברת האבטחה Dome9 מציעה אבטחת ענן לכמות בלתי מוגבלת של שרתים בחינם. מוצר ה-LiteCloud מאפשר ניהול אבטחת פיירוולים של שרתים

13.03.2012, 12:12 | כלכליסט

כ-30 מיליון שרתי ענן נמצאים בשימוש היום, ורובם נמצאים תחת סכנת התקפה עקב הקושי הרב בניהול פתרונות האבטחה המובנים שלהם. לראשונה, מפתחים ומנהלי IT יכולים לנהל את האבטחה בדרך קלה ונוחה, עם גישה מאובטחת לשרתי הענן, לכמות בלתי מוגבלת של שרתים וללא עלות.

מסלול ה-LiteCloud מציע ממשק משתמש לניהול פיירוולים לכמות בלתי מוגבלת של שרתי ווינדוס או לינוקס. השירות מאפשר גמישות מרבית ומבטיח שהפיירוול לא ישאר לא מנוהל ופתוח להתקפות מבחוץ, זאת על ידי שימוש בממשק המאפשר קונפיגורציה נוחה של הפיירוול המובנת.

ה-LiteCloud כולל גם ביקורת על פעילות החשבון, ריבוי משתמשים ושימוש ב-Security Groups. השימוש בממשק הניהול של Dome9 מבטל את הצורך הסיזיפי לנהל בנפרד כל פיירוול או טבלאות IP ובכך מהווה יתרון משמעותי לצוותי IT.

"הרעיון שעומד מאחורי מסלול ה- LiteCloud הוא לאפשר ניהול של קו ההגנה הבסיסי שלו שהוא הפיירול המובנה" אומר זהר אלון, מנכ”ל וממייסדי Dome9. "אבטחה היא הסיבה המרכזית לדאגה בקרב משתמשי הענן".

ההרשמה לשירות היא פשוטה, מהירה ואינה מצריכה שימוש בכרטיס אשראי. לקוחות חדשים מקבלים למשך 30 יום את מגוון התכונות המורחב של ה-Business Cloud הכולל גם "ערוץ גישה מאובטח וקצוב" המאפשר גישה מאובטחת ומוגבלת בזמן לכל שרת וענן.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות