אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עמנואל רוזן חוזר לחדשות 10 בתפקיד הפרשן המדיני צילום: טל שחר

עמנואל רוזן חוזר לחדשות 10 בתפקיד הפרשן המדיני

רוזן יחליף את צ'יקו מנשה שהצטרף לפני כחצי שנה לצוות התחקירים "המקור". בתוך כך מואב ורדי מונה לתפקיד הכתב המדיני

15.03.2012, 14:44 | שלי פריצקר

ערוץ 10 הודיע היום (ה') על הצטרפותו של העיתונאי עמנואל רוזן לחדשות 10 כפרשן המדיני. בנוסף מונה כתב חדשות 10 מואב ורדי לתפקיד הכתב המדיני. השניים יחליפו את צי'קו מנשה, הכתב והפרשן המדיני של חדשות 10 שהצטרף לפני כחצי שנה לצוות תוכנית התחקירים "המקור".

עבור רוזן מדובר בסגירת מעגל, בין השנים 2002 ל-2006 שימש רוזן כפרשן המדיני של חדשות 10 וכן הגיש את תוכנית התחקירים "זה הזמן". קודם לכן היה הפרשן והכתב המדיני של חדשות 2 והגיש את "אולפן שישי" לצד גדי סוקניק.

בשנתיים האחרונות עבד רוזן בזכיינית ערוץ 2 קשת שם הגיש את התוכנית "נדבר על זה בבית" וביים סרטים דוקומנטריים. במקביל לתפקידו החדש בחדשות 10 הוא ימשיך להגיש את התוכנית "תיק תקשורת" בחינוכית ואת תוכנית הרדיו "חמש בערב" לצד בן כספית ברדיו ללא הפסקה.

מואב ורדי שימש עד כה ככתב תחקירים של חדשות 10 וחתום על כמה מהתחקירים והסיפורים הבולטים של החברה בשנים האחרונות ששודרו במסגרת התוכנית "המקור". ורדי בלט בשידוריו החיים מכיכר תחריר בקהיר בעת המהפכה בשנה שעברה בזמן ששימש כשליח המיוחד של חדשות 10 למצרים.

אורי רוזן, מנכל חדשות 10 אמר: "עמנואל הוא חלק מהדי.אן.איי של חדשות 10 ולכן אנחנו כל כך שמחים על הצטרפותו. הוא יתרום לנו מהניסיון הרב שלו בתחום המדיני וגם בתחומים נוספים. מואב ורדי הוא אחד הכשרונות הגדולים שצמחו בחדשות 10 לאורך השנים ואני בטוח שהוא ועמנואל יביאו הישגים גדולים בסיקור המדיני".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות