אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צים תטמיע מערכת של BMC לניהול מערך המיחשוב צילום: אריאל ורהפטיג

צים תטמיע מערכת של BMC לניהול מערך המיחשוב

היקף הפרויקט לא נמסר אך הוא נאמד ב-4 מיליון שקל על ידי גורמים בשוק. המערכת החדשה תשמש את ארגון מערכות המידע של צים

18.03.2012, 12:00 | כלכליסט

BMC ומטריקס זכו בפרויקט מיחשוב בחברת צים. במסגרת הפרויקט תוטמע מערכת של BMC לניהול מערך המיחשוב של צים, אשר תסייע לשקיפות בניהול שירותי ה- IT בארגון תוך שיפור זמינות השירותים העסקיים וצמצום זמני תקלות המיחשוב.

השלב הראשון של הפרויקט צפוי להסתיים ברבעון הראשון של 2012. המערכת החדשה תשמש את ארגון מערכות המידע של צים המונה עשרות אנשים, החל ממנהלי האגפים, דרך צוותי התשתיות והאפליקציות וכלה בצוותי התקשורת והאינטרנט הארגוניים.

המערכת תאפשר למחלקת המיחשוב של צים לנהל את כל השירותים העסקיים במרוכז ובכך, לשפר את זמינותם. עוד היא תאפשר לבצע בקלות את ניהול ותחזוקת מערכות המיחשוב ואת ניהול השינויים. כמו כן, תאפשר המערכת אוטומציה מלאה בניהול ה- Datacenter של הארגון.

הפתרון שנרכש מבוסס על סוויטת BSM של חברת BMC ומספק פתרון תוך התמקדות בשירותים העסקיים הנסמכים על זמינות תשתיות ה-IT. כמו כן, בנוסף, הוא מספק מענה לניהול ויישום תהליך ההתאוששות מאסון (DR), אשר נמצא בתהליכי הקמה בפרויקט הקונסולידציה של צים.

דודי אבני סמנכ"ל מערכות מידע בצים: "כחלק מאסטרטגיית שיפור השירות למשתמשי מערכות המידע בראייה עולמית וכחלק מפרויקט הקונסולידציה והמשכיות עסקית של מרכזי המחשוב בעולם, צים בחרה את פלטפורמת BMC לשמש ככלי לניהול בקרה, ניטור ואבטחת רמות השרות של תשתיות המחשוב והתהליכים העסקיים באופן פרו-אקטיבי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות