אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האם רוג'ר ווטרס יעזור לריבר פלייט להעפיל ליגה? צילום: רויטרס

האם רוג'ר ווטרס יעזור לריבר פלייט להעפיל ליגה?

בשבועיים האחרונים קיים רוג'ר ווטרס לא פחות מתשע הופעות ענק באצטדיון המונומנטל בבואנוס איירס וסידר לריבר פלייט הכנסה של כ-3 מיליון דולר

19.03.2012, 16:57 | רונן וודלינגר

בשבועיים האחרונים קיים רוג'ר ווטרס, לשעבר סולן הלקה האגדית פינק פלויד, לא פחות מתשע הופעות ענק באצטדיון המונומנטל בבואנוס איירס. עובדה זו, מלבד היותה בשורה משמחת למעריצי פינק פלויד בארגנטינה, היא גם בשורה תקציבית חשובה עבור קבוצת ריבר פלייט, שהאצטדיון נמצא בבעלותה ואשר נאבקת בימים אלה על ההעפלה חזרה לליגה הראשונה.

לפי הסכם שחתמה הנהלת המועדון עם חברת הפקות מקומית מתקיימות השנה באצטדיון 20 הופעות מוזיקה שאמורות להכניס לקופה המרוששת של ריבר פלייט כ-7 מיליון דולר בסך הכל - 3.15 מתוכם עבור תשע ההופעות של האמן הבריטי, אשר כל אחת מהן מכניסה למועדון 350 אלך דולר.

מדובר בהכנסה דרמטית עבור המיליונרים משכונת נונייז שנמצאים בחובות עצומים בסך 235 מיליון פסו. לשם השוואה, משחק ביתי מכניס למועדון כמיליון פסו (כרבע מיליון דולר), אך הוא כולל גם הוצאות רבות, בין השאר על אבטחה.

מאז שנכנס דניאל פסארלה לתפקיד נשיא המועדון ב-2009 הוא הכריז על מדיניות של "אפס הוצאות", במסגרתה נשרה הקבוצה לראשונה בתולדותיה לליגה השנייה. השנה, בניסיון לחזור לליגה הבכירה הובאו לקבוצה שחקנים כמו פרננדו קאבנגי, אלחנדרו דומינגז ודוד טרזגה, שכל אחד מהם משתכר כ-400 אלף דולר בשנה.

סדרת הקונצרטים של סולן פינק פלויד לשעבר נועדה בראש ובראשונה לכסות את עלויות השכר של הכוכבים הללו ולסייע לה לחזור למקומה הטבעי בצמרת הכדורגל הארגנטיני. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות