אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: איך האינטרנט הזה עובד? צילום מסך: Youtube

Play: איך האינטרנט הזה עובד?

האתר שיעזור להורים שלכם, וגם לכם, להשתמש בשירותים הכי פופולריים ברשת. וגם: כל מה שמגוחך ב"קוני 2012", טרולינג במשחק כדורגל, מסע אל תוך חור שחור וסדרה על האדם הממוחשב הראשון

19.03.2012, 19:53 | שי רינגל

שינויים בהרגלי הגלישה

רוצים להסביר לחברים שלכם איך משתמשים בטוויטר? או להסביר להורים שלכם מה גוגל עושה? זה לא יאומן עד כמה האינטרנט הוא מקום סנובי, ואין כמעט הסברים פשוטים. בדיוק בשביל זה המציאו את גרובו - אתר המציע הסברים קלים שמדריכים איך להשתמש באתרים הכי פופולרים ברשת. 

יש בעיה?

והיום בפינתנו "האינטרנט דולף": בטורקיה החלה התאחדות הכדורגל (גם להם יש לוזון?) לאסור על הכנסת אבוקות למגרשים, אז אוהדי אחת הקבוצות החליטו לעשות קצת טרולינג. טוב, לא בדיוק קצת. 

אוהדי הפועל ת"א השתמשו בעבר גם הם בדמות מ-Rage Comics כדי להביע את דעתם על הבעלים אלי טביב. ככה זה, בישראל הכל יותר קטן.

קוני בכל מקום

הגיע הזמן שנתייחס לזה - קוני 2012, שהעלה למודעות העולמית את רוצח ההמונים מאוגנדה, הוא סרטון הוידיאו הכי ויראלי בהיסטוריה. אחרי ההצלחה המטורפת, והביקורת הנוקבת, ופרשת המעצר המשונה במיוחד של אחד מיוצרי הסרטון, בואו ניתן לצ'ארלי ברוקר לעשות את מה שהוא יודע לעשות הכי טוב - להכניס דברים להקשר הראוי. זה היה קצת חסר לנו ב"בלאק מירור" שלו.

סינק

סדרת אינטרנט-אקשן שמתרחשת בעתיד? כבר מסקרן. בשנת 2025 סוף סוף יוצא לשוק האדם הממוחשב הראשון. אל תתעסקו איתו אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם.

חור שחור

 

קחו אוויר, אנחנו הולכים להעביר אתכם דרך חור שחור. לא לפני שנסביר לכם בדיוק על מה מדובר. ועל הדרך, בואו לגלות שאתם מרכז היקום. כן כן, אנחנו מסתכלים עליכם.

מסובך מדי? הנה שאלה יותר קלה. אם אתם נוסעים במהירות של שמונים קמ"ש, כמה זמן יקח לכם לעבור מרחק של 80 קילומטר?

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות