אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכנסת אישרה: ממיר עידן פלוס יכלול עוד ערוצים צילום: מיקי אלון

הכנסת אישרה: ממיר עידן פלוס יכלול עוד ערוצים

לחמשת הערוצים המשודרים כיום (1,2,10,ערוץ הכנסת וערוץ 33) יתווספו החינוכית (23) והערוצים הייעודיים ערוץ 9, הערוץ הערבי, ערוץ מורשת, ערוץ המוסיקה 24, ערוצי HD ושידורי רדיו

21.03.2012, 17:30 | שלי פריצקר

הכנסת אישרה היום (ד') בקריאה שנייה ושלישית את הצעת החוק להרחבת מערך השידורים עידן פלוס (DTT) לעד 18 ערוצים. לחמשת הערוצים המשודרים כיום (1,2,10,ערוץ הכנסת וערוץ 33) יתווספו החינוכית (23) והערוצים הייעודיים ערוץ 9, הערוץ הערבי, ערוץ מורשת (לכשיקום), ערוץ המוסיקה 24, ערוצי HD ושידורי רדיו.

בעתיד תתאפשר הקמת ערוצים נושאיים שישדרו שידורים בנושא מרכזי אחד כמו ספורט, ילדים וכו'. הערוצים שיתווספו למערך ימומנו באמצעות פרסומות. הערוצים הללו היו אמורים לעלות עתה לממיר המורחב, מה שהיה אמור להפוך אותו לאטרקטיבי יותר עבור הצופים. אולם בשל התנגדות זכייני הטלוויזיה המסחרית והכבלים והלוויין נקבע כי שר התקשורת יבחן את הסוגייה שוב ב-2014.

ממיר DTT נרכש בעלות חד-פעמית נמוכה ואינו כרוך בדמי מנוי חודשיים כמו הכבלים והלוויין.

שר התקשורת משה כחלון: "מאות אלפי משפחות ייהנו מצפייה בערוצים רבים תמורת תשלום חד פעמי ונמוך".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

31.
תפקוד השר כחלון.
אני מאד מעריץ את השר כחלון על פשטוטו ענוותו,עושה את המוטל עליו כשר.השר היחיד שהצליח לכופף את חברות התקשורת-סלקום-פלאפון-אורנג"-HOT- YES והיד נטויה.השר שדואג לשכבות מצוקה וביניים.צעיר,סימפטי חרוץ וכל המעלות הטובות,דבר נדיר בממשלה הזו.כל החיים לפניו,ואני סמןך ובטוח שעוד יגיע לגדולות.במה שקשור לתחום הרווחה אני סמוך ובטוח שהוא ידאג לקצבאות זקנה שנשחקו. ול הרבה מצוקות בחברה שלנו. לא נותר לי אלא לאחל לכב' השר חג שמח לו,לבני ביתו ולכל עם ישראל.
טובול אליאאאאני , דימונה  |  04.04.12
לכל התגובות