אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קמן אחזקות: הפחתות השווי ברבעון הרביעי צפויות להסתכם ב-70 מיליון שקל

קמן אחזקות: הפחתות השווי ברבעון הרביעי צפויות להסתכם ב-70 מיליון שקל

את ההערכות הללו מבססת החברה על טיוטת ההערכות שווי ממעריכי שווי חיצוניים

21.03.2012, 21:40 | שהם לוי

בימים אלה מצויה קמן אחזקות, שבשליטת רוני אלרואי במו"מ עם שלושה בנקים במטרה להגיע למתווה הסדר חוב שיאפשר את יישום הסדר החוב עם מחזיקי האג"ח, אך בזמן שהבנקים טרם הביעו את הסכמתם למתווה, מספקת החברה היום נתונים חדשים שלא מעידים שמצבה השתפר.

קמן אחזקות דיווחה הערב (ד') לבורסה בתל אביב על קבלת טיוטות הערכות שווי ממעריכי שווי חיצוניים שעל פיהן מסתמנות ירידות ערך מהותיות, מעבר למה שצוין בדו"חות ישראל, שיזקפו בדו"ח רווח והפסד בדוחות הכספיים שתפרסם החברה.

בין היתר צפויה קמן להציג ירידת ערך בקמן קפיטל, ובחברה בת פרטית הפועלת בתחום הסחר באלומיניום. נכון למועד הדיווח של החברה לבורסה בתל אביב, סך כל ההפחתות שתיזקפנה בדוחות הכספיים כחלק מתוצאות הרבעון הרביעי של 2011 צפויות לעמוד על 70 מיליון שקל. החברה מדגישה בדיווח לבורסה כי ירידת ערך זו מיוחסת לבעלי המניות שלה והיא לא מתייחסת להונה העצמי של החברה.

אחרי שבשבוע שעבר דיווחה קמן אחזקות בשליטת רוני אלרואי על קשיים במו"מ עם בנק לאומי שדרש פירעון מיידי של חלק מההלוואות שהעניק לחברה בת של החברה, הודיעה קמן מוקדם יותר השבוע  על הצעתה למתווה הסדר משופר עם הבנקים. בסך הכל יזרים בעל השליטה 30 מיליון שקל, כאשר מחצית מהסכום יופקדו בפיקדון משועבד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות