אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המאמן של ניו אורלינס סיינטס הורחק לשנה מה-NFL צילום: רויטרס

המאמן של ניו אורלינס סיינטס הורחק לשנה מה-NFL

ליגת הפוטבול של ארצות הברית הענישה אותו על מערכת לא חוקית של מענקים, שהוענקו לשחקני הסיינטס עבור גרימת פציעות אצל שחקני היריב

22.03.2012, 13:46 | סוכנויות הידיעות

מכה קשה לניו אורלינס סיינטס. ה-NFL, ליגת הפוטבול של ארה"ב, הענישה אותו על מערכת לא חוקית של מענקים, שהוענקו לשחקני הסיינטס עבור גרימת פציעות אצל שחקני היריב. המערכת הונהגה במועדון ב-3 השנים האחרונות.

אמש, לאחר חקירה של מספר שבועות הוחלט ב-NFL על העונשים הקשים הכבדים. מאמן הסיינטס, שון פייטון, הושעה למשך כל העונה הקרובה ללא תשלו. פייטון לא יוכל ליטול חלק בפעילויות הקבוצה.

מדובר בפעם הראשונה בהיסטוריה של הליגה שמאמן ראשי מושעה מכל סיבה שהיא. בנוסף, המתאם ההגנתי של הסיינטס בתקופה הזו והאיש שיזם את המערכת, גרג ויליאמס הושעה עד להודעה חדשה ולא יוכל לעזור לקבוצה החדשה שלו סנט לואיס ראמס.

הקבוצה גם ספגה עונשים קשים. מניו אורלינס נלקחו שתי בחירות סיבוב שני, אחת בדראפט הקרוב ואחת נוספת בשנה הבאה. בנוסף, הקבוצה נקנסה ב-500,000 דולר. "כולנו אחראים ודואגים לבריאות וההגנה על השחקנים ועל היושרה של המשחק", אמר הקומישינר רוג'ר גודל, "לא נסבול התנהגות או תרבות שמזלזלת בערכים הללו. אף אחד לא מעל המשחק או החוקים שמושלים עליו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות