אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל חדש להפועל ת"א - עומר עצמוני צילום: אלי ראול

מנכ"ל חדש להפועל ת"א - עומר עצמוני

עצמוני, שכיהן כמנכ"ל ומנהל מקצועי בטוברוק, יצטרף לצוות הניהולי של המועדון: "גאה על ההזדמנות שניתנה לי". טביב: "גיבשנו צוות מקצועי מהטובים ביותר בתחום"

22.03.2012, 14:46 | כתב ynet

יש מנכ"ל להפועל תל אביב. האדומים הודיעו היום (ה') כי עומר עצמוני (32), מנכ"ל טוברוק לשעבר, מונה למנכ"ל הקבוצה ומצטרף בכך לצוות הניהולי הבכיר של המועדון, לצד המאמן ניצן שירזי ועוזרי המאמן שביט אלימלך ויעקב הלל.

מאז התפטרות המנכ"ל ניר ענבר, היו"ר דורון אוסידון והדובר קובי ברדה, הבעלים אלי טביב לא מינה להם מחליפים ולמעשה הלל היה זה שנאלץ לשאת בעול.

טביב אמר: "נפגשתי עם מספר רב של מועמדים והשתכנעתי כי לעומר התכונות הנדרשות לנהל את המועדון ולהצעיד אותו קדימה. בעומר יש שילוב של יכולת מנהיגות, ניהול וניסיון בתחום הכדורגל. ביחד עם הצוות המקצועי בראשותו של המאמן ניצן שירזי ויעקב הלל גיבשנו צוות מקצועי מהטובים ביותר בתחום זה בישראל. צוות שיוביל את הקבוצה ביחד עם השחקנים להישגים טובים בעונה הבאה". 

עצמוני עצמו אמר: "אני גאה על ההזדמנות שניתנה לי לנהל מועדון מפואר שכזה עם הישגים כה רבים, ואני רואה בכך אתגר אישי ומקצועי. אני בטוח ששיתוף פעולה של כולם יוביל את הקבוצה להצלחות נוספות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות