אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
העיצומים בתנובה מחריפים: תופסק אספקת סדרת יופלה צילום: שאול גולן

העיצומים בתנובה מחריפים: תופסק אספקת סדרת יופלה

ועד העובדים החליט להפסיק את השיווק של מוצר נוסף החל ממוצ"ש לאחר שבשבוע החולף נמנע מלספק לחנויות קוטג' ושוקו. ביום ראשון יתכנס הוועד כדי להחליט על המשך המאבק

23.03.2012, 12:18 | אורנה יפת

מחריפים העיצומים בתנובה: ועד העובדים החליט היום (ו') ולהפסיק את אספקתם של המוצרים מסדרת "יופלה" החל ממוצ"ש. זאת בנוסף לקוטג' ולשוקו, ששיווקם הופסק השבוע. ביום ראשון יתכנס הוועד להחליט על המשך המאבק.

אתמול הודיע ועד העובדים כי הנהלת החברה מסרה ליו"ר הוועד, אחיאב שמחי, כי היא מעדיפה לסגור את החברה ולפתוח אותה מחדש בלי ועד עובדים מאשר להיכנע לדרישותיו. ההנהלה מסרה בתגובה לכך כי "לא היו דברים מעולם".

סכסוך העבודה בתנובה החל במוצאי שבת, וביום ראשון הפסיקו עובדי תנובה לשווק קוטג' לרשתות השיווק ונקודות המכירה הפרטיות. ביום שלישי הפסיקו העובדים לשווק גם שוקו. כעת, כאמור, הוחלט להפסיק את שיווקו של מוצר נוסף. העובדים דורשים מהחברה תוספת שכר של 5% וקידום מיידי במעמדם של עובדי דור ב'.

תנובה מסרה בתגובה: "אנחנו קוראים לוועד להידברות. נעשה כל מאמץ להגיע לפתרון מהיר כדי להקטין פגיעה בחברה ובצרכנים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
נועם הנהלת תנובה ושאר המטומטמים
תנובה נמצאת בתחרות מול טרה ושטראוס. אם הם יעלו מחירים הציבור יקנה מהחברות הנ"ל. אי לכך מעדיפה הנהלת תנובה לאמלל את עובדיה ולהחזיקם במשכורת רעב. אנו הצרכנים, מעמד הביניים מחובתנו לעזור לעובדי תנובה, להחרים את תוצרתה ויפה שעה אחת קודם.
דודו , נס ציונה  |  24.03.12
6.
יו"ר הוועד לועג לנו הצרכנים-אל תתנ ו לו יד ואם בא לכם-תקנו תנובה.
יו"ר הוועד אמר ברשת ב או גל"צ שהציבור צריך לעזור לעובדים ולא לקנות מוצרי תנובה כדי לחזקם. הוא רק "שכח" שהעלאת משכורתם של העובדים ו\או תנאיהם תבוא על חשבון הציבור... אז מה? זו עיסקה סיבובית?? אנחנו נעזור לוועד וכתוצאה מכך נשלם יותר על המוצרים? לא נראה לי...
נעם  |  24.03.12
לכל התגובות