אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נשיא וריפון ישראל :"אין בכוונתנו לפטר עובדים נוספים" צילום: אוראל כהן

נשיא וריפון ישראל :"אין בכוונתנו לפטר עובדים נוספים"

לייזי ינאי מבטל את השמועות העקשניות לפיהן החברה מתכוונת לפטר עובדים נוספים. סמנכ"לית משאבי האנוש אומרת כי החברה ממשיכה לגייס עובדים חדשים

25.03.2012, 12:28 | מאיר אורבך

לייזי ינאי, נשיא וריפון ישראל וסמנכ"ל בכיר בוריפון העולמית, מציין כי הוא אינו מבין מדוע הוא נאלץ להתמודד כל בוקר עם שמועות על גל פיטורים נוסף - לאחר שהחברה פיטרה למעלה מ-20 עובדים עובדים בינואר האחרון וסגרה את מרכז פיתוח החומרה שלה. בשיחה עם "כלכליסט" ינאי אומר באופן חד משמעי: "אין בכוונתנו לפטר עובדים נוספים מעבר לאלו שקיבלו הודעות פיטורין, אלא אם כן יחולו שינויים מהותיים בסביבה העסקית והתחרותית בה אנו נמצאים".

במקביל הודיעה הבוקר וריפון ישראל על הוספת תקני כוח אדם בפעילות המסחרית. לדברי ינאי, "ישראל מצוידת במאגר של מהנדסי תוכנה מהטובים בעולם. כחלק מתהליך הרה-ארגון של יחידות הפיתוח השונות של וריפון בעולם, החלטנו למקד את המשאב האנושי בישראל בתחום פיתוח התוכנה ולצמצם את תחום פיתוח החומרה".

נוגה פריטל, סמנכ"לית משאבי אנוש בוריפון ישראל, הוסיפה כי "וריפון ישראל מרחיבה את פעילותה במגוון תחומים בהם בחרה להשקיע, והיא מגייסת אליהם כוח אדם נוסף. מתחילת ינואר גייסנו עובדים ל- 13 משרות, מתוכן 4 תקנים חדשים ו-9 מילוי תקנים של עובדים שעזבו או התקדמו בחברה. יש לנו עדיין 10 משרות פתוחות, מתוכן 5 משרות חדשות, בתחומי שירות לקוחות, פיתוח מערכות מידע, ניהול פרויקטים, הנדסת תוכנה, הנדסת מערכות, מטמיעים ואנשי IT". 
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות